19 Ekim 2020 Pazartesi

TEM'e 4 yeni köprü

TEM'e 4 yeni köprü

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu Gebze’de yapımı devam eden 4 adet yeni köprü inşasını yerinde inceledi

09 Eylül 2020 Çarşamba 12:56 Güncel

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan, Gebze’de TEM Otoyolu üzerinde inşaatı devam eden ve 4 yeni köprünün yapımıyla mevcut iki köprünün genişletilme çalışmasını Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu yerinde inceledi. Gündoğdu incelemelerde mühendislerden bilgi aldı.

ULAŞIM AĞINI RAHATLATACAK

Karayolu Genel Müdürlüğü tarafından TEM Otoyolu üzerinde 4 adet yeni köprü inşa edilecek ve var olan iki köprünün genişletilecek olan çalışmada Kocaeli Büyükşehir Belediyesi proje kapsamında TEM Otoyolunun kuzey ve güneyinde yan yol, katılma ve ayrılma şeritleri ile birlikte toplamda 12 kilometre yol inşa edilecek. Projeye göre bölgedeki ulaşım ağını oldukça rahatlatacak proje kapsamında aynı zamanda Kirazpınar Mahallesiyle Sultan Orhan, İnönü ve Arapçeşme Mahalleleri arasındaki otoyol mevkiinde mevcut 2 çarpı 1 olarak hizmet veren Tembelova ve Kirazpınar köprüleri yıkılarak 2 çarpı 1 olarak yeniden yapılıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

CHP Başiskele Atatürk’ün huzurunda

CHP Başiskele Atatürk’ün huzurunda