27 Ekim 2020 Salı

Tokatlılar, Kaymakam Cinbir’i ziyaret etti

Tokatlılar, Kaymakam Cinbir’i ziyaret etti

Kocaeli Tokatlılar Dernek başkanı Turan Şahin ve yöneticiler İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir’i ziyarete ederek kaymakama onbeşliler atkısı takdim etti

21 Ağustos 2020 Cuma 13:56 Güncel

Kocaeli Tokatlılar Dernek başkanı Turan Şahin ve dernek yöneticileri Adem Köse, Fazıl Demir ve Sümmani Yılmaz, İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir’i makamında ziyaret etti. Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette Başkan Turan Şahin, Kocaeli Tokatlılar Derneği’nin kuruluşundan bu yana yapılan faaliyetlerle hakkında Kaymakam Şevket Cinbir’ebilgi verdi. Kaymakam Şevket Cinbir ise İzmit’e hizmet ederken STK’larla yapılacak dayanışmanın önemine vurgu yaptı.

ONBEŞLİLER ATKISI HEDİYE ETTİ

Ziyaret sonunda günün anısına Kocaeli Tokatlılar Derneği tarafından kaymakam Şevket Cinbir’in adına özel olarakyaptırılan onbeşliler atkısı hediye edildi.  Hediye için teşekkür eden Kaymakam Cinbir heyete teşekkür ederek kapısının Kocaeli Tokatlılar Derneğine her daim açık olduğunu ve sık sık görüşmek istediğini beyan etti.

ÇABALARI TAKDİRE ŞAYAN

Ziyaret hakkında açıklama yapan Dernek başkanı Turan Şahin, “Şevket Cinbir çok tecrübeli bir kaymakam. Kendisi makamda oturmaktan çok halk arasında bulunmaktan hoşlanan gönlü geniş ve sohbeti keyifli bir insan. Adeta devletin İzmit’teki şefkatli yüzü. Aynı zamanda İzmit Kaymakamlığı’nın kurumsal kimliğinin güçlendirilmesi için gösterdiği çabalar takdire şayan. Çalışmalarını takdir ettiğimizi ve her daim desteklemek istediğimizi beyan ettik. Misafirperverliği ve samimi sohbeti için teşekkür ediyorum.”

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Deprem vergileri Kocaeli’ye harcanmıyor

Deprem vergileri Kocaeli’ye harcanmıyor