25 Kasım 2020 Çarşamba

Trabzonlular maske ve dezenfektan dağıttı

Trabzonlular maske ve dezenfektan dağıttı

Kocaeli Trabzonlular Derneği yöneticileri, koronavirüsle mücadelede farkındalık oluşturmak adına İzmit Yürüyüş Yolu’nda vatandaşlara maske ve dezenfektan dağıttı

07 Eylül 2020 Pazartesi 12:01 Güncel

Türkiye genelinde vaka sayılarında artış yaşanması sonrasında farkındalık oluşturmak amacıyla Kocaeli Trabzonlular Derneği yönetimi, anlamlı bir etkinliğe imza attı. İzmit Yürüyüş Yolunda bir araya gelen Dernek Başkanı Fuat Ayar ve beraberindeki yöneticiler, vatandaşlara maske ve dezenfektan dağıtarak pandemi önlemlerine karşı daha duyarlı olmaya davet etti. Maske ve dezenfektanları vatandaşlara hediye eden dernek yöneticileri, kişisel ve kurumların aldığı önlemlerin eksiksiz uygulanması ile virüsle mücadelede başarıya ulaşacaklarını ifade ettiler.

“DEVAM EDECEK”

Maske dağıtımı sırasında açıklama yapan Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkanı Fuat Ayar, “Dünyayı ve ülkemizi ciddi anlamda tehdit eden salgının son günlerde artış gösterdiğini görmekteyiz. Toplumda yaşayan herkesin hassasiyet göstererek dünya sağlık örgütü ve sağlık bakanlığımızın sürekli gündemde tuttuğu maske, mesafe, hijyen kurallarına mutlaka uyması bu kuralların hem kendi sağlığımızı hem toplum sağlığını koruyacağını hatırlatmak için böyle bir etkinlik düzenledik. Bu kentin en önemli sivil toplum örgütlerinden biri olan Kocaeli Trabzonlular Derneğimiz bu tür sosyal sorumluluk projelerini yapmaya devam edecektir” dedi. Etkinlikten memnun kalan vatandaşlar ise maske ve dezenfektanlar için Kocaeli Trabzonlular Derneği Yöneticilerine teşekkür ettiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Tezgahlarda palamut bolluğu

Tezgahlarda palamut bolluğu