26 Mayıs 2020 Salı

Trabzonlular'dan teşekkür

Trabzonlular'dan teşekkür

Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkanı Sami Durmuşoğlu, geçtiğimiz hafta İnterteks Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Trabzon Tanıtım Günleri’nin değerlendirme toplantısını yaptı. 

03 Mart 2018 Cumartesi 12:14 Güncel

Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkanı Sami Durmuşoğlu, 22-25 Şubat tarihleri arasında İnterteks Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Trabzon Tanıtım Günleri’nin değerlendirme toplantısını yaptı. Skyfall Cafe’de gerçekleşene toplantıya Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkanı Sami Durmuşoğlu’nun yanı sıra dernek üyeleri katılım gösterdi. Basın mensuplarıyla bir araya gelip, tanıtım günlerini değerlendiren Durmuşoğlu, “Geçen hafta Trabzon Tanıtım Günleri düzenledik. Bizlerin yanında olan Büyükşehir Belediyemize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Daire Başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Başkanımız bize büyük bir katkı sağladı. Kocaeli halkı sizlerden aldıkları haberlerle oraya geldiler. Bu noktada sizlere teşekkür ediyoruz. Net bir sayı veremiyoruz ama 250 bin civarı bir sayı çıkardık yetkililerle beraber. Kitap fuarından sonra en çok ziyaretçi alan organizasyon oldu” diye konuştu.

HİÇ KÖTÜ SÖZ ALMADIK

Konuşmalarına devam eden Durmuşoğlu, “Ben bu yola çıktığımda arkadaşlarımızın yarısı geç kaldığımıza, diğer yarısı da olacağına inanıyordu. Ben bir hayal kurmuştum. Bu organizasyonun hayalimdekilerin yüzde 20’sini yapamadım. Onu da yapsam daha da güzel olabilirdi. Ben tek başıma değilim. Benim güzel bir ekibim var. Organizasyonla ilgili hiç kötü bir söz almadık. Biz bu organizasyon için bir ay önceden çalışmaya başlamıştık. 4 belediye gelmedi Trabzon’dan, onlar bile niye gelmedik diye pişmanlar. Sosyal medyadan gelen mesajlardan hiç olumsuz bir şey yapmadık. Sanıyorum ki istediğimizi yaptık. İlk gün pahalılığından şikayet olmuştu. İkinci gün fiyat listelerini düzenledik, satışları ortak fiyatlardan gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.

8 MART İÇİN BİR PROGRAM YAPACAĞIZ

Son olarak Durmuşoğlu, “Ben bütün stantları dolaştım, nerelisin diye sordum. Gelenlerin yüzde 80’i Trabzonluydu. Trabzon’a iki sefer gittim. İkinci gittiğimde fuara gelecek herkesle tek tek konuştum. Yarın akşam iki arkadaşımla Trabzon’a gidip organizasyona katılan arkadaşlarımıza tek tek teşekkür edeceğiz. Biz bu işe inandık. Kocaeli Trabzonlular Derneği'ne inandık. Bu şehirde yaşayan Trabzonlulara inandık. Bizim projelerimize devam edecek. Mesela 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü için güzel bir program yapacağız. Dernek binamız 1 aya kadar bitecek. Güzel planlarımız var orayla ilgili” diyerek sözlerini sonlandırdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

2017'de bitecekti, okul inşaatı durdu!

2017'de bitecekti, okul inşaatı durdu!