18 Ağustos 2019 Pazar

Tuba Büyüküstün'ün tavrı Kocaeli'de krize neden oldu

Tuba Büyüküstün'ün tavrı Kocaeli'de krize neden oldu

'Cesur ve Güzel' dizisinin Darıca Bayramoğlu'nda bulunan setinde Tuba Büyüküstün'ün fotoğraf çekilmek için gelen hayranlarını reddetmesine Darıcalılar tepki gösterdi

11 Şubat 2017 Cumartesi 11:29 Güncel

Oyuncu Tuba Büyüküstün, 'Cesur ve Güzel' dizisinin setinde hayranlarının fotoğraf çektirme isteğini geri çeviriyor. Saatlerce karavanından çıkmayan güzel oyuncunun bu tutumu sette kriz yaşanmasına neden oldu.

ALANDA BEKLİYORLAR

'Cesur ve Güzel' dizisinin setinde Tuba Büyüküstün krizi yaşanıyor. Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün'ün başrollerini paylaştığı dizinin çekim mekânı olan Darıca Bayramoğlu, genç fanların akımına uğruyor. Fanatikler iki gözde oyuncuyla fotoğraf çekebilmek için saatlerce çekim alanında bekliyor.

İSTEKLERİ REDDEDİYOR

Kıvanç Tatlıtuğ, sevenlerini kırmayıp tek tek fotoğraf çektirirken eşi Onur Saylak'la boşanma arifesinde olan Büyüküstün ise hayranlarının fotoğraf çektirme isteğini geri çeviriyor. Sette sahnesi bitince direk karavanına geçtiği söylenen oyuncunun, bir sonraki sahne çekimine kadar kendisine tahsis edilen karavandan çıkmadığı söyleniyor.

DARICA HALKI TEPKİLİ

Kıvanç Tatlıtuğ, sevenlerini kırmayıp tek tek fotoğraf çektirirken Tuba Büyüküstün'ün bu tutumunun Darıca Bayramoğlu halkı tarafından tepkiyle karşılandığı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit'te internet üzerinden ruhsat başvurusu dönemi

İzmit'te internet üzerinden ruhsat başvurusu dönemi