23 Ağustos 2019 Cuma

TÜGEM Kocaeli, Gebze’de rekor kırdı

TÜGEM Kocaeli, Gebze’de rekor kırdı

TÜGEM Kocaeli (Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi tarafından organize edilen ve Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen "Durgun Piyasalarda Emlak’ta Başarılı Olmanın Sırları" başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Gebze Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime son 17 yılın en çok katılım gerçekleştirilen eğitimi oldu

23 Nisan 2019 Salı 17:13 Güncel

Gebze Ticaret Odası Seminer Salonu’nda verilen eğitime,Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, TÜGEM Kurucu Başkanı Hakan Akdoğan, Darıca Halk Eğitim Müdürü Süleyman Özdağ, Kocaeli Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Bölüm Başkanı Dr. Murat Bolat, Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, Kocaeli Emlakçılar Odası Kurucu Başkanı Ahmet Pekin ve çok sayıda emlak danışmanı katıldı.

AKDOĞAN: 2019 SEFERBERLİK YILI

Eğitim Semineri’nde söz alan TÜGEM Kurucu Başkanı Hakan Akdoğan, 2019’u gayrimenkul sektöründe Eğitim seferberliği yılı olarak ilan ettiklerini belirterek, amaçlarının sektörde bilgili ve donanımlı insanların meslekte başarı sağlayacağını ifade etti. Bu şekildeki eğitim ve panellere üniversiteler ve meslek odalarının da destek verdiğine dikkat çeken Hakan Akdoğan emeği geçen herkese teşekkür ederek konuşmacıların her dakikasının dinlenmesi gerektiğinin altını çizdi.

HACIOĞLU DA KATILDI

Kocaeli Emlakçılar odası başkanı Alpay Hacıoğlu ise yaptığı konuşmasında, meslek için her nereye çağrılırsa seve seve gideceğini söyleyerek, sektörel eğitimlerin önemine dikkat çekti. Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ettiğini de sözlerine ekleyen Hacıoğlu, Emlak sektörüne verdiği destek nedeniyle TÜGEM Yönetimine oda olarak ayrıca değer verdiklerini kaydetti.

IŞIKÖREN VE BENEK’TEN İNCE FORMÜLLER

Eğitime konuşmacı olarak katılan ’Emlakta Lider Geliştirme Programı’nın kurucusu ve Eğitmeni olan Hilmi Işıkören ile Işıkören Danışmanlık şirketinin kurucu ortağı Belgin Benek ise , inşaat sektörünün zor günler geçirdiği günümüzde "daha çok satmanın" formüllerini paylaştı. Emlak sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimlerini katılımcılara anlatan konuşmacılar, sorunların çözümünde izlenmesi gereken yol haritalarını paylaştı. Gayrimenkul sektörünün finansman sorunlarının ve gelecek için önerilerin anlatıldığı oturumda tüm katılımcılar görüşlerini belirtti. Toplantıda gayrimenkul sektöründe emeği geçenlere de teşekkür plaketi verildi. Tügem Kocaeli Yönetimi katılımcıları kapıda karşıladı. Tügem Kocaeli İl Yönetimi-sırasıyla şöyle sıralandı:

Murat Uygun

Serhat Öztürk

Serdar Demir

Fuat Özdağ

Seçil Yeşil

Gökhan Adıgüzel

Tügem Kurucu Başkanı Hakan Akdoğan

Tügem Kocaeli İl Başkanı Fuat Özdağ

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Hürriyet: Tüm bayramları neşe içinde kutlayacağız

Hürriyet: Tüm bayramları neşe içinde kutlayacağız