19 Ocak 2021 Salı

TURYAP’ta büyük güç birliği

TURYAP’ta büyük güç birliği

Murat Uygun tarafından açılan TURYAP temsilciliği, İzmit Çarşı ve Yalova Temsilcisi Selçuk Yıldız ile Kandıra Temsilcisi Atakan Hava’nın bir araya gelmesiyle güçlerini birleştirdi

15 Ekim 2018 Pazartesi 10:46 Güncel

2016 yılında Murat Uygun tarafından açılan TURYAP temsilciliği İzmit Çarşı ve Yalova Temsilcisi Selçuk Yıldız, Kandıra Temsilcisi Atakan Hava ile bir araya gelerek Kocaeli’nin en büyük TURYAP ofisi olan İzmit Yahyakaptan Temsilciliği adı altında birleşti. Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No: 65 adresinde faaliyetine devam eden ve 300 metrekarelik ofisiyle sektörün deneyimli ismi Aynur Ceylan yönetiminde 15 kişilik uzman ekibiyle hizmet veren TURYAP Yahyakaptan Temsilciliği’nin açılık töreni 20 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

EN BÜYÜK EMLAK PAZARLAMA ŞİRKETİ

Yaptıkları güç birliğini kahvaltılı bir basın toplantısıyla duyuran Murat Uygun, “TURYAP Türkiye’nin yerli sermaye ile ilk kurulan en büyük emlak pazarlama şirketidir.1985 yılında kurulan Turyap, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunmuştur. Bugün Türkiye'nin her yanında hizmet sunan 330 Turyap ofisi, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla yüz binlerce gayrimenkulün el değiştirmesine aracılık etmektedir. Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti, tüm dünyada gayrimenkul pazarlama imkanı, en yeni teknoloji ile en kapsamlı eğitimler, yaygın network ağı, vb. bugüne kadar Türkiye'de ilk kez TURYAP tarafından hayata geçirildi.Türkiye'nin en köklü ve en yaygın emlak organizasyonu olan TURYAP yalnız ülke içinde değil, yurt dışında da Türk vatandaşlarının gayrimenkul sorunlarıyla yakından ilgilenmektedir” dedi.

DANIŞMANLIK İÇİN BAŞVURABİLİRLER

Temsilciliğin 2016 yılında kendisi tarafından açıldığını belirten Murat Uygun konuşmasına şöyle devam etti: “Daha sonra İzmit Çarşı ve Yalova Temsilcisi Selçuk Yıldız, Kandıra Temsilcisi Atakan Hava ve Murat Uygun’un bir araya gelerek Kocaeli’nin en büyük TURYAP ofisi olan İzmit Yahyakaptan Temsilciliği adı altında birleşerek Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No: 65 adresinde faaliyete başladık. 300 metrekarelik ofisimizde sektörün deneyimli ismi Aynur Ceylan yönetiminde 15 kişilik uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz. Sektöre girmek isteyen,bizimle aynı etik kurallara özen gösteren herkes temsilciliğimize danışmanlık yapmak için başvurabilir.

AMACIMIZ FAYDALI OLABİLMEKTİR

Amacımız; her geçen gün büyüyerek  dürüst, ilkeli ve ticaret ahlakına uygun bir şekilde emlak ve gayrimenkul yatırım danışmanlığı konusunda hizmet kalitemizi arttırarak ülkemize faydalı olabilmektir. Emlakçılara olan önyargıyı hizmet kalitemizi göstererek sektöre bakış açısını olumlu hale getirmek için çalışıyoruz. Sektöre girmek isteyen, bizimle aynı etik kurallara özen gösteren herkes temsilciliğimize başvurabilir

TÜM HALKIMIZI DAVET EDİYORUZ

Vizyonumuz; herkesin TURYAP’lı bir gayrimenkul danışmanı olmasıdır. Kocaeli’nde ve Türkiye’nin her ilinde yaygın ofis ağımız ile her türlü emlak alım, satım, kiralama, proje yönetimi, gayrimenkul yatırımıyla ilgili konulara doğru çözümler üretmekteyiz. Temel ilkemiz; dostluk ve güven oluşturarak iş birliğimiz süresince gayrimenkulünüzün satış sürecini hoş ve stressiz bir deneyim haline getirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. 20 Ekim  Cumartesi günü gerçekleşecek olan açılışımıza tüm halkımızı davet ediyoruz.” Basın toplantısı sonrasında hep birlikte ofis gezildi. Şeffaflık ve güven ön planda tutularak hazırlanan ofis oldukça modern dizayn edilmiş.

Detaylı Bilgi İçin:

Murat UYGUN

Turyap İzmit Yahyakaptan Temsilcisi

GSM:    0533 601 30 02

E-mail:  izmityahyakaptan@turyap.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli'de uyuşturucuya geçit yok!

Kocaeli'de uyuşturucuya geçit yok!