27 Ekim 2020 Salı

Ünlü;  Her yerde olacağız

Ünlü;  Her yerde olacağız

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü il yöneticileriyle gerçekleştirdiği programında, “Her yerde olacağız. Kocaelililer bizi her yerde görecek. İnsanların ayağına giderek 2023’ün altyapısını hazırlayacağız” dedi

30 Eylül 2020 Çarşamba 11:55 Güncel

MHP İl Teşkilatı’nın 13’ncü olağan kongresi Seka Uluslararası Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kongrede tek aday olan mevcut il başkanı Aydın Ünlü yeniden başkan seçildi. Ünlü ile birlikte 33 il yönetim kurulu üyesi de göreve geldi. 4’ncü dönemine başlayan Aydın Ünlü mazbata töreni öncesinde il yönetim kurulu üyeleriyle Tramvay Cafe’de kahvaltıda buluştu. Ünlü ve ekibi Tramvay Cafe’deki kahvaltının ardından yürüyerek mazbata almak için adliyeye yürüdüler.

İNSANLARIN AYAĞINA GİDECEĞİZ

Tramvay Cafe’deki programda konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Kongre takvimimizi tamamladık. Mazbatamızı almaya gideceğiz. Mazbatamızı aldıktan sonra da ilk ziyaretimizi Azerbaycanlılar Derneği’nin ziyaret edeceğiz. Konunun hassasiyetine parmak basacağız. Yeni seçilen arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Pazartesi günü itibariyle il yönetimimiz saha çalışmalarına başlayacak. Her yerde olacağız. Kocaelililer bizi her yerde görecek. İnsanların ayağına giderek 2023’ün altyapısını hazırlayacağız”

dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

30’a yakın gönüllüde yan etkiye rastlanılmadı

30’a yakın gönüllüde yan etkiye rastlanılmadı