29 Kasım 2020 Pazar

Ünlü: Orijinal logoya dönmek istiyoruz

Ünlü: Orijinal logoya dönmek istiyoruz

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, gerçekleştirdiği haftalık basın toplantısında, logo tartışmalarına da değindi. Ünlü, "Ben inanıyorum ki Kocaelispor önümüzdeki dönemde orijinal logosuna dönecektir. Biz Kocaelispor taraftarları olarak orijinal logoya dönmek istiyoruz” dedi

15 Eylül 2020 Salı 15:19 Güncel

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Aydın Ünlü, partisinin il başkanlığında haftalık olağan basın toplantısını gerçekleştirdi. Ünlü basın açıklamasındaki sözlerine, “Covid-19 hastalığına karşı dikkatli olmalıyız. Duyarlı olalım. Kuralları ihlal edenler başkalarının yaşama hakkını riske attıklarını görmek zorundadır. Maske takmadan sorumsuzca hareket edenler virüsün bulaşmasına destek oluyorlar ve bu feci bir vebaldir. Koronavirüse karşı olağanüstü mücadele verilmektedir. Birileri vatandaşlarımızın aklını karıştırmaya çalışıyorlar. Bazıları virüs allamesi kesilmişler. Ayıptır, yazıktır. Tıptan anlamazlar bilirkişiliğe kalkışırlar. Milletimiz bu kıyafetsizlerden bıkmıştır. Virüse teslim olmayacağız” diyerek başladı. 

“HAREKETLİ BİR SEÇİM OLACAK”

Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir’in yeniden baro başkanlığına aday olmasıyla ilgili konuşan Ünlü, “Baro başkanı seçimlerde yeniden aday olduğunu dile getirdi. Ben o baro başkanını istifaya davet etmiştim yine istifaya davet ediyorum. Kırmızı çizgileri olmayan, devleti ile kavgaları olan bir baro başkanı istemiyoruz. Ben inanıyorum ki devletini seven bir vatan evladı baro başkanlığına aday olacaktır.Hareketli bir baro seçimi olacağını düşünüyorum” dedi.

“ORİJİNAL LOGOYA DÖNMEK İSTİYORUZ”

Aydın Ünlü konuşmasını Kocaelispor kongresindeki logo tartışmalarına açıklık getirerek sonlardırdı. Ünlü, “Kocaelispor kongresine bir taraftar olarak katıldım. Seçilen yönetime hayırlı olsun diyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir beye de teşekkür ediyorum. Kocaelispor önümüzdeki dönemde inanıyorum ki şampiyonluklar yaşayacaktır. Bir grup arkadaşımız orijinal logomuzu istiyoruz diye önerge verdi ve biz de bunu destekledik. Biz önerge adına konuşma yapmadık, Kocaelispor siyaset üstü bir yerdir. Önergemiz orada okunmadı. Kocaelispor yönetimi oradaki bir grup taraftarın verdiği önergeyi dikkate alacaklardır. Ben inanıyorum ki Kocaelispor önümüzdeki dönemde orijinal logosuna dönecektir. Biz Kocaelispor taraftarları olarak orijinal logoya dönmek istiyoruz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Hastaneden dönerken hastanelik oldular

Hastaneden dönerken hastanelik oldular