26 Ekim 2020 Pazartesi

Ünlü’den Gebze çıkarması

Ünlü’den Gebze çıkarması

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, tekrar Gebze İlçe Başkanı seçilen Serkan Kural’a il yöneticileri ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

07 Ekim 2020 Çarşamba 12:22 Güncel

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) geçtiğimiz ay içerisinde il ve ilçe kongrelerini tamamlamıştı. Tamamlanan kongrelerin ardından MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, saha programlarına başlayacaklarını ifade etti. Saha programları için bu hafta içini işaret eden Ünlü, partisinin ilçe başkanlık ziyaretlerine devam ediyor. Gebze İlçe Teşkilatı’nın 13’üncü olağan kongresine tek aday olarak giren Serkan Kural, yeniden Gebze İlçe Başkanı seçilmişti. Bu kapsamda MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Gebze İlçe Başkanı seçilen Serkan Kural’a geçtiğimiz günlerde hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Gebze İlçe Başkanlık binasında gerçekleşen ziyarette il ve ilçe yöneticileri de hazır bulundu.

PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural, Ünlü’ye kongre sürecinde ve öncesinde verdiği destek için teşekkür edip partisi ve Cumhur İttifakı için elinden gelenin en iyisini yapacağını ifade etti. İl Başkanı Aydın Ünlü ise, İlçe Başkanı Kural’a tekrar ilçe başkanı seçildiği için tebrik edip bundan sonraki siyasi yaşamında başarılar diledi. Ziyaret programının bitiminde İlçe Başkanı Serkan Kural, Ünlü’ye kongre sürecinde vermiş olduğu katkılardan dolayı plaket takdiminde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

O firmaya 265 bin lira çevre cezası kesildi

O firmaya 265 bin lira çevre cezası kesildi