27 Eylül 2020 Pazar

Uzman Diş törenle açıldı

Uzman Diş törenle açıldı

İzmit Yahya Kaptan Mahallesi’nde hizmet verecek olan Uzman Diş Grup Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, bugün gerçekleştirilen görkemli bir törenle hizmete açıldı

29 Ağustos 2020 Cumartesi 18:57 Güncel

Uzman Diş Grup Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İzmit Yahya Kaptan Mahallesi Nazerin İş Merkezi’nde törenle açıldı. Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Pınar Yüce, Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Neslihan Yenice ve Kanal Tedavisi Uzmanı Cansu İlgen’in sahibi olduğu polikliniğin açılına katılım yüksek oldu.

Kliniğe ait açık alanda düzenlenen açılış kokteylinde sosyal mesafe kurallarına dikkat edildi. CK Reklam ve Organizasyon tarafından organize edilen ve canlı müzik eşliğinde nezih bir ortamda gerçekleşen açılış programına TBMM Başkanvekili ve CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP PM Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Bölge Koordinatörü Abdullah Köktürk, İzmit Belediye Başkan Yarımcısı Dilek Yalçın, eski Saraybahçe Belediye Başkanı Halil Vehbi Yenice ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.  

TEŞEKKÜR ETTİ

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Pınar Yüce, Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Neslihan Yenice ve Kanal Tedavisi Uzmanı Cansu İlgen tarafından kurulan poliklinikte, diş tedavisine dair tüm branşlarda hizmet verilecek. Polikliniğin yönetim kurulu başkanlığı görevini Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Pınar Yüce yürütecek. Açılış programında ilk sözü kurucu ortaklardan Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Pınar Yüce aldı. Yüce, “Merkezimizi 3 yakın arkadaş kurmaya karar verdik. 2 katlı merkezde 6 personel ve 6 doktor olmak üzere toplam 12 kişi hizmet verecek. Bu merkezi açmamız sürecinde bizi yalnız bırakmayan herkese, bize verdikleri destek için teşekkür ederiz” dedi. Sonrasında konuşan eski Saraybahçe Belediye Başkanı Halil Vehdi Yenice ise “Bugün burada çok güzel bir an yaşıyoruz. İki ailenin çocukları birlikte okuyarak güzel bir iş yapmaya karar verdiler. Bütün buraya katılan hazirundan da desteklerini bekliyorum” diye konuştu.

HAYDAR AKAR DA ORADAYDI

Son sözü TBMM Başkanvekili Haydar Akar aldı. Akar, “Üç tane kadın girişimci arkadaşın pandemi döneminde böyle bir işe girmesini tebrik ediyorum. Kadın arkadaşlarımızın böyle bir işe başlaması, istihdam sağlamaları çok önemli. Bu zamanlarda istihdam alanlarına ihtiyacımız var. Bu zamanlarda insanlar diş sağlığına önem gösteriyor. Bizim zamanımızda böyle değildi. Kendilerine bol kazançlar diliyorum” şeklinde konuştu.  Konuşmaların ardından emekli Müftü Bayram Erdoğan duada bulundu ve ardından protokol üyeleri ile iş yeri ortakları açılış kurdelesini kesti.  

YELPAZE ÇOK GENİŞ

Poliklinikte doktor olarak Ortodontist Ferruh Hasanzade, Protez Uzmanı Neslihan Yenice, Ağız, Diş ve Çene Cerrahı Pınar Yüce, Diş Hekimi Kaan Daştan, Kanal Tedavisi Uzmanı Cansu İlgen, Diş Hekimi Ahmet Kemal Bozkır görev yapacak. Uzman Diş Grup Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde, kanal tedavisi, dolgu işlemleri, diş eti hastalıkları tedavisi, lazerle diş beyazlatma, diş taşı temizliği, diş sıkma tedavisi, implant cerrahisi, diş çekimi, eklem problemleri, çene travmaları, gülüş tasarımı, implant üstü kaplamalar, porselen lamina uygulamaları, estetik diş hekimliği, telsiz ortodonti tedavisi ve çocuk diş hekimliği gibi birçok alanda hizmet verilebilecek.  

800 METREKARE ALAN

Uzman Diş Grup Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, alanında uzman ve deneyimli diş hekimi kadrosuyla 800 metrekare alanlı yerleşkesinde hizmet verecek. Misafirler için açık ve kapalı otopark imkanı bulunuyor. Merkez, misafirlerin tedavilerinin kaliteli, sağlıklı ve güvenli bir şekilde yapılabilmesi için en gelişmiş cihazlar ve görüntüleme sistemleri ile donatıldı. 

12 KİŞİ HİZMET VERECEK

 İleri görüntüleme sistemlerinin kullanıldığı merkezde 3 boyutlu volümetrik tomografi cihazı ile kafa ve alt-üst eklem görüntüsü alınabiliyor. Uzman Diş Grup Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde havalandırma, sterilizasyon ve dezenfeksiyon konularında ileri teknolojiden faydalanılıyor. 2 katlı merkezde 6 personel, 6 da doktor olmak üzere toplam 12 kişi hizmet verecek. Eylül ayı içerisinde merkezde çocuk diş hekimliği bölümü ve ortodonti bölümleri de hizmet vermeye başlayacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

2 bin kişiye istihdam sağlayacak 32 yeni firmanın açılışı yapıldı

2 bin kişiye istihdam sağlayacak 32 yeni firmanın açılışı yapıldı