24 Ekim 2020 Cumartesi

Uzunbey Köprüsü çalışmaları başladı

Uzunbey Köprüsü çalışmaları başladı

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, Uzunbey Mahallesi’nde yapımına başlanan köprü çalışmalarını yerinde inceleyerek yakından takip ediyor

23 Temmuz 2020 Perşembe 09:59 Güncel

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, Uzunbey Mahallesi’nde yapımına başlanan Uzunbey Köprüsü çalışmalarını yerinde incelerken, yetkililerden bilgi aldı. İnceleme sırasında Belediye Başkanı Kocaman’a Uzunbey Mahalle Muhtarı Nuran Öztürk de eşlik etti.

MODERN VE GÜVENLİ ULAŞIM

Ağır tonajlı araçların çok sık kullandığı Uzunbey Mahallesi’nde bulunan köprü revizyonu alınan yatırım kararı ile inşaat çalışmaları başladı. Kocaeli Büyükşehir ve Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından 24.50 metre uzunluğundaki Uzunbey Köprüsü'nde 100 cm uzunluğunda 23 adet kiriş montajı yapılacak.   

HİZMETLERİMİZ HIZ KAZANIYOR

İnceleme sonrasında değerlendirme yapan Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, “Bölge halkımızın ve muhtarlarımızın köprümüzün revizyonu ile ilgili talepleri vardı. Büyükşehir Belediyemizle birlikte yaptığımız değerlendirmeler sonucunda yatırım kararı alındı ve pandemi normalleşme süreci ile birlikte hemen çalışmalarımızı başlattık. Revizyon tamamlanınca köprümüz ve ulaşım daha konforlu ve güvenli bir hale gelecek. Her geçen gün hizmetlerimize hız veriyoruz, şimdiden hayırlı olsun, uğurlu olsun” açıklamasında bulundu.

MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR

Uzunbey Köprüsü çalışmalarının başlamasıyla memnuniyetlerini dile getiren Ertuğrul Gazi Mahallesi Muhtarı Yücel Turak ve Uzunbey Mahalle Muhtarı Nuran Öztürk, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Büyükakın ve Kartepe Belediye Başkanımız Kocaman’a çalışmaları başlattıkları için teşekkür ediyoruz. Bölgemizin önemli ihtiyaçlarından biriydi. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” ifadelerini kullandılar.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Eve gelen 17 bin liralık faturayla neye uğradığını şaşırdı

Eve gelen 17 bin liralık faturayla neye uğradığını şaşırdı