25 Kasım 2020 Çarşamba

'Vali Yavuz’dan mağdurlar konusunda da hassasiyet bekliyoruz'

'Vali Yavuz’dan mağdurlar konusunda da hassasiyet bekliyoruz'

CHP İzmit İlçe eski Başkanı Selman Yıldırım, Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker’in, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’a ziyarete gitmesini değerlendirdi. Yıldırım, Vali Yavuz’dan mağdurlar konusunda da aynı hassasiyeti beklediklerini duyurdu

16 Kasım 2020 Pazartesi 13:29 Güncel

Kocaeli Şehir Hastanesi inşaatı ortaklarından ve Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan Kazım Türker, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’a ziyaret etti. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir değerlendirme yapan CHP İzmit İlçe eski Başkanı Selman Yıldırım şu ifadeleri kullandı: “Geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabımda yaptığım Kocaeli Şehir Hastanesi paylaşımımdan sonra Valimiz Seddar Yavuz Türkerler Holding'in sahibi Kazım Türker ile makamında bir görüşme gerçekleştirdi. Twitter hesabındaki açıklamasında hastane inşaatının hızlandırılacağı bilgisi aldığını açıklamış. Bu haber şehrimiz için gerçekten güzel haber. Gerçekten hızlanacak mı bunu iyi takip etmek lazım. Defalarca buna benzer açıklamalar yapıldığı için biraz ihtiyatlı davranmak ve takipçisi olmak gerekir.

MAĞDURLAR KONUSUNDA DA HASSASİYET

Sayın Valimizden mağdurlar konusunda da ayni hassasiyetle davranmasını beklemek yurttaş ve mükellef olarak en doğal hakkım olduğunu düşünüyorum. Anlaşılan sayın valimiz, Kocaelinde yaşayan bir iş insanı olarak bana randevu vermeyecek. (Umarım siyasi kimliğimden dolayı değildir) Ben de bir yurttaş olarak sosyal medyadan hak aramamı ve şehir hastanesi durumunu zaman zaman paylaşmaya devam edeceğim.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit Belediyesi, Alzheimer Yaşam Evi'ni hayata geçiriyor

İzmit Belediyesi, Alzheimer Yaşam Evi'ni hayata geçiriyor