17 Ocak 2021 Pazar

Veterinerlik Müdürlüğü'ndeki tüm çalışanlar açığa alındı!

Veterinerlik Müdürlüğü'ndeki tüm çalışanlar açığa alındı!

İzmit Belediyesi, yaşanan köpek ölümleriyle ilgili Veterinerlik İşleri Müdürlüğü'nün tüm çalışanlarının açığa alındığını duyurdu

12 Aralık 2020 Cumartesi 16:30 Güncel

İzmit Yahyakaptan Mahallesi’nde dün sabah saatlerinde bir sitenin içerisindeki yeşil alanda uyuşturucu iğne ile vurularak öldürülmüş 3 sokak köpeği bulundu. Mahalleli ve hayvanseverler de sokak sokak dolaşıp, sokak köpeklerinin durumunu kontrol etti. Çok sayıda uyuşturucu iğne kapsülü buldu. Konuyla ilgili İzmit Belediyesi'nden yapılan açıklamada, Veterinerlik İşleri Müdürlüğü'nün tüm çalışanlarının açığa alındığı duyuruldu. Yapılan açıklama şöyle:

Yahyakaptan Mahallesi’nde gerçekleşen köpek ölümleriyle ilgili olarak açılan soruşturma tamamlanana kadar Veterinerlik İşleri Müdürlüğü tüm çalışanları açığa alınmış olup tüm çalışmalarına ara verilmiştir. Açılan soruşturma neticesinde ihmali bulunan kim varsa gereken her türlü girişim titizlikle yerine getirilecektir. İzmit Belediyesi olarak yaşanan acı olayın derin üzüntüsünü duyuyor, tüm hayvan severlerin acısını en kalbi duygularımızla paylaşıyoruz. Saygılarımızla.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kontrol noktasında durup maske takmayan arkadaşına ceza yazdırdı

Kontrol noktasında durup maske takmayan arkadaşına ceza yazdırdı