03 Mart 2021 Çarşamba

Yarım asırlık çiftlere anlamlı sürpriz

Yarım asırlık çiftlere anlamlı sürpriz

Evlilikte 50 yılını dolduran çiftleri “Sevgililer Günü” münasebetiyle ziyaret eden Körfez Belediyesi ekipleri, onlar için hazırladıkları meyve sepetlerini hediye ettiler

15 Şubat 2021 Pazartesi 17:42 Güncel

Körfez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen ’14 Şubat Sevgililer Günü’ programı kapsamında; Körfez’de ikamet eden 50 yılı aşkın bir süredir evli olan yarım asırlık çiftler evlerinde ziyaret edilerek, Sevgililer Günü sebebiyle hazırlanan meyve sepetleri ikram edildi.

MUTLU EVLİLİĞİN SIRRINI PAYLAŞTILAR

Mutlu süren uzun evliliğin sırrının karşılıklı saygı ve sevgiden geçtiğini belirten yarım asırlık çiftler gençlere evlilikte her iki tarafın da anlayışlı olması gerektiği nasihatinde bulundular. Sevginin en büyük sırrının karşılıklı saygı olduğunu söyleyen çiftler,  sevgi sabırdır, emektir, berekettir. Herkes birbirine karşı saygı ve sevgi dolu olduğu zaman, o yuva mutlu bir yuva olabilir. 50 yıllık mutlu evliliğimizi buna borçluyuz” ifadelerinde bulundular. Asırlık çınarlar, anlamlı hediyeler için Belediye Başkanı Şener Söğüt’e ve belediye çalışanlarına teşekkür ettiler. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Hakan Tanta İSTİFA ETTİ!

Hakan Tanta İSTİFA ETTİ!