06 Mart 2021 Cumartesi

Yasin Özlü’den gazetecilere yıl dönümü ziyareti

Yasin Özlü’den gazetecilere yıl dönümü ziyareti

Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’ni (KOGACE) kuruluş yıldönümü nedeni ile ziyaret etti

16 Aralık 2020 Çarşamba 16:27 Güncel

Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, 16 Aralık 1985 yılında kurulan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin yıldönümü nedeni ile16 Ocak Medya Evini ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Kocaelispor-Gaziantep maçı takip edildi. Ziyaret kapsamında kısa bir açıklama yapan Başkan Özlü, ”Burada bizim çok sevdiğimiz duayenarkadaşlarımız abilerimiz var. Başkanımız bizi ziyaret etmişti. Kendisini ziyaret edememiştik. Bugün de kuruluş yıldönümü olduğunu duyduk. Bu vesile ile ziyaret edelim dedik” dedi.

“BİZİM İÇİN BU OVAK ÖNEMLİ”

16 Ocak Medya Evini ile ilgili “Kendi evimiz gibi hissettiğimiz bir yer” diyerek konuşmasına devam eden Özlü, “Uzun yıllardır bu işe emeğini verdiğini bildiğimiz bir yönetimi var Cemal Abimizin. Gerçekten gazetecilik kimliğinin yaşatılması zor olduğun günler yaşıyoruz. Bir talep alanın ben de gazeteciyim dediği bir dönemindeyiz. Yıllardır takip ediyoruz. Bizim için bu ocak önemli. Bu ocaktaki insanalar önemli. Ben de bir iletişim fakültesi mezunu olarak buradaki güzel ekibi tebrik ediyoruz. Bizler de her zaman yanlarından elimizden geldiğince bulunacağız” ifadelerini kullandı.

“BAŞKANMIZIN ZİYERETİ ANLAMLI”

Özlü’nün ardından konuşan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan, “Bugün Kocaeli Gazeteciler Cemiyetinin kuruluş yıldönümü. Bu önemli günde başkanımızın bizi ziyaret etmesi anlamlı. Pandemi sürecinde de zor günlerde de cemiyetimize en büyük katkı veren isimlerden biri Yasin Başkan. Yükümüzü bir nebze hafiflettiği için kendisine ve ekibine teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İSU çalışanları tedirgin!

İSU çalışanları tedirgin!