24 Kasım 2020 Salı

Yeni dönem öncesi ziyaret

Yeni dönem öncesi ziyaret

Körfez Halk Eğitim Müdürü Sergülen Kurt, göreve geldikten sonra yaptığı çalışmalar ve kurslara kattığı hareketlilikle, halk eğitim merkezlerinin önemini, varlığını yeniden hatırlatmaya başladı

08 Ekim 2020 Perşembe 16:13 Güncel

İlçe Milli Eğitim’deki görevi sırasında da başarılı eğitimciler arasında yer alan Sergülen Kurt ve ekibinin açtığı kurslar önceki dönem birçok insanın meslek sahibi olmasına, üniversite sınavlarında başarı kazanmasına neden oldu. Körfez’de kısa sürte önce kurup faaliyete geçirdiği Körfez Vefa SK Kulübü ile adından söz ettiren Kulüp Başkanı Muhammed Emin Kılıç ve MHP Körfez’in sevilen Meclis Üyesi Ahmet Topuz, Körfez Halk Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulundular.

HEDİYE ATKI

İnsanların yetişmesi ve geleceğe hazırlanması için çaba harcayan kurum ve kulübün başında olan yöneticilerin ziyareti, faaliyet dalları hakkındaki sohbetle başladı. Halk eğitimin yeni dönemdeki kursları, pandemi kuralları ve spor faaliyetleri konuşulduktan sonra Muhammed Emin Kılıç ve Ahmet Topuz, Sergülen Kurt’a kulübün atkısını hediye ettiler ve karşılıklı olarak yeni dönemde başarılar dilediler. Muhammed Emin Kılıç ve Ahmet Topuz daha sonra yeniden eski görev yerine gelen Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Zehra Coşkun Salih’i makamında ziyaret edip, kulübün atkısını hediye ettiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Körfezli esnaf kansere yenik düştü

Körfezli esnaf kansere yenik düştü