19 Ekim 2020 Pazartesi

Yetenek sınavına hazırlık kursuna büyük ilgi

Yetenek sınavına hazırlık kursuna büyük ilgi

Gölcük Belediyesi eğitime verdiği desteği aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda; Beden Eğitimi ve Spor Bölümleri Özel Yetenek Sınavlarına yönelik açılan ücretsiz hazırlık kursu, büyük bir ilgi ile gerçekleştiriliyor

06 Ağustos 2020 Perşembe 13:02 Güncel

Gölcük Belediyesi, Beden Eğitimi ve Spor Bölümleri Özel Yetenek Sınavlarına yönelik olarak ücretsiz hazırlık kursu açıldı. Gölcük Belediyesi Spor Birimi ve Belediye Spor antrenörleri Okan Güler, Adem Özler, Aykut Balta, Öner Akdoğan nezaretinde Kavaklı Stadı’nda açılan kursta, adaylara programlı ve profesyonel bir çalışma imkânı sunuldu.

BAŞKAN SEZER’E TEŞEKKÜR ETTİLER

Kurs kapsamında üniversitelerin yetenek sınavı kılavuzunda belirtilen Branş Sınavları Değerlendirme Parkuru ve Sportif Beceri Koordinasyon Sınavı Parkurları adaylar için kuruldu. Adaylar böyle bir kursu açılmasından dolayı Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ettiler.  

Sınav tarihlerine kadar kursa katılmak isteyenler: Murat Aydoğdu: 0 530 466 47 62, Öner Akdoğan: 0 530 415 05 44 ve Aykut Balta: 0 532 340 71 35 numaralı telefonları arayıp, ayrıntılı bilgi alabilirler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Polis, aranan 22 kişiyi yakaladı

Polis, aranan 22 kişiyi yakaladı