05 Mart 2021 Cuma

Yetişken’den Kaplan’a dergi takdimi

Yetişken’den Kaplan’a dergi takdimi

Buz Pateni Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ata Yetişken, federasyonun yıllık olarak basımını gerçekleştirdiği dergiyi KOGACE Başkanı Cemal Kaplan’a takdim etti

17 Aralık 2020 Perşembe 09:47 Güncel

Buz Pateni Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ata Yetişken, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti (KOGACE) Başkanı Cemal Kaplan’a federasyonun dergisini takdim etti. Buz Pateni Federasyonu olarak her sene düzenli olarak basınlan derginin, Kocaeli dahil yedi ilde dağıtımı başladı. Bin 200 adet basılan dergi hakkında konuşan Yetişken, “Yıllık olarak basılan dergimizin dağıtımı bu sene pandemi süreci nedeniyle yaklaşık 3 ay gecikti.

“GAZETECİLER CEMİYETİ’NDE BULUNMASI GEREK”

Her sene Eylül-Ekim ayları gibi dağıtıma başlattığımız derginin içeriğinde; branş tanıtımları, alınan başarılar, konunun duayenlerinin yazıları, olimpiyatlara gidecek sporcularla röportajlar var. Dergimiz, camiamız içerisindeki kulüplere ve spor tesisinin olduğu illerdeki camialara dağıtılıyor. Gazeteciler Cemiyeti’nde bulunması gereken bir kaynak” dedi.

“KIYMETLİ BİR ÇALIŞMA OLMUŞ”

KOGACE Başkanı Cemal Kaplan ise dergiden ve federasyonun çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başladı. Kaplan, “Sayın Yetişken nezdinde Buz Pateni Federasyonu’na teşekkür ediyorum. Çok kıymetli bir çalışma olmuş. Federasyon çalışmaları hakkında bilgi alacabileceğimiz güzel bir kaynak. Gelecek nesillere miras kalacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

SMA hastası Hamza'nın annesi: Tedavisi için 54 gün kaldı

SMA hastası Hamza'nın annesi: Tedavisi için 54 gün kaldı