29 Temmuz 2021 Perşembe

Yıldız, “Acınız acımızdır”

Yıldız, “Acınız acımızdır”

CHP Körfez İlçe Başkanı Bülent Yıldız, İzmir depremi sonrasında 2 gün içinde örgütlenip, yardımları toplayan ve bölgeye iletilmesini sağlayan ekibine, vatandaşlara ve destek veren her kese teşekkür ettiklerini söyledi.

05 Kasım 2020 Perşembe 19:04 Güncel

Bülent Yıldız, deprem sonrasında alarma geçen ilçe örgütünün, Başkan yardımcıları Gülseren Solmaz Altunal, Hatice Uçar, Kadın Kolları Başkanı Naciye Seçilmiş ve ilçe yöneticilerinin hemen organize olduklarını belirterek, “2 gün içinde organize olmayı başaran ekibimiz, gerekli yardımları toplayarak, vatandaşların desteklerini alarak bölgeye ulaştırmayı başardılar” dedi.

Başkan Bülent yaptığı açıklamada, “Acınız acımızdır, 99’da biz de aynı duyguları hissettik.” düşüncesi ile bugün gerçekleştirdiğimiz destek programını, sadece 2 günde planlayıp, organizasyonu yapan ve yöneten Körfez İlçe Yöneticilerimizden Sn. Gülseren Solmaz Altunal’a , Sn. Hatice Uçar’a, destek programının her aşamasında, başından sonuna kadar canla çalışan tüm ilçe yöneticilerimize ve İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sn. Naciye Seçilmiş ve yöneticilerine , sahada durmaksızın ihtiyaç malzemelerini, ihtiyaç sahiplerine taşıyan genç üyelerimize emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Planlama sürecinde desteğini aldığımız Akhisar İlçe Başkanımız Sn. Umut Çavuş Beye şükranlarımı sunarım.

İhtiyaç malzemelerini alan, ileten, maddi ve manevi olarak destek veren, sadece Bayraklı-Körfez arasında değil, birçok şehir ve ilçeden sevgi ve iyilikten köprü kuran, duaları ile destekleyen, her yarım saatte bir arayıp gönülden yanımızda olduklarını ileten, bizi gerçekten büyük bir aile yapan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Sahte altın bozdurmak isterken yakalandı

Sahte altın bozdurmak isterken yakalandı