24 Nisan 2019 Çarşamba

Yine insan vahşeti! Kediyi yakarak öldürdüler

Yine insan vahşeti! Kediyi yakarak öldürdüler

Körfez'de insanlık dışı bir olay yaşandı. Bir kedi, diri diri yakılarak öldürüldü

17 Ekim 2018 Çarşamba 17:25 Güncel

Kocaeli'de hayvana yönelik vahşetin ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz günlerde yuvalarının içindeyken yuvalarının yıkılmasıyla öldürülen ve çöpe atılan kedilerden sonra bugün de Körfez'de bir kedi yakılarak öldürüldü.

BU VAHŞETİ YAPANLAR BULUNMALI

Körfez’de kendi imkanlarıyla hayvanlara bakan Körfez Yukarı Hereke Kalıcı Konutlar'da ikamet eden Sevim Köse Boztepe, her gün yiyecek verdiği kedinin yakılması karşısında şok olduğunu söyledi. "Bu nasıl bir vahşet” diyerek tepki gösteren Sevim Köse Boztepe, “Bunu hiçbir insan yapamaz. Bu bir vahşettir. Yazıklar olsun bunu yapanlara. Biz kendi imkanlarımızla sokak hayvanlarına sahip çıkıyoruz. İnsanlıktan nasibini almamış insanlar hayvanlara işkence yapıyor; bu yetmemiş gibi bir de yakıyorlar. Bu durumu nasıl izah edeceğimi bilmiyorum. Kediyi yakmışlar; yaktıkları yerden alarak evime çok az bir mesafede bulunan bir alana bırakmışlar. Emniyet güçlerinin buna acilen müdahale etmesi gerekiyor. Bu vahşeti yapanlar bulunmalı ve cezalandırılmalıdır” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Hamiyet Sahin

17 Ekim 2018 Çarşamba 22:56

yahyakaptandada yaşanmıştı bir kaç ay önce.Bilim insanları söylüyor.katliam yapan bir nesil geliyor.gerçi bu tip vakalar eskiden daha çoktu da.

Elif Su Werndorff

17 Ekim 2018 Çarşamba 21:59

Neden bu insanlar cezalandirilmiyor yeter artik bitsin bu iskenceler hic olmazsa büyük bir para cezasi lütfen yaptiklari cok aci verici icim sizliyor üzgünüm büyük bir miktar para veya hapis cezasi göreceksiniz iskenceler azalacak umarim

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İcra memurlarıyla tartışan yaşlı kadın 6. kattan atladı

İcra memurlarıyla tartışan yaşlı kadın 6. kattan atladı