19 Şubat 2019 Salı

Baba Sosyal'in çektiği 'İzmit Kafası' izleyenleri kahkahaya boğacak

Baba Sosyal'in çektiği 'İzmit Kafası' izleyenleri kahkahaya boğacak

İzmit caddelerinde İzmit'i ve İzmitlileri temel alarak çektiği yaratıcı videolarla kısa süre içerisinde geniş bir hayran kitlesine ulaşan Baba Sosyal, yine İzmit sokaklarında geçen “İzmit Kafası” adlı diziyle sosyal medyanın gündemine oturmaya hazırlanıyor

16 Ocak 2018 Salı 00:16 Kültür-Sanat

2016 yılı Ocak ayının sonunda "İzmitli'yi nerden tanırsınız?" videosu ile İzmitlilerin hayatına giren Baba Sosyal, kısa süre içerisinde geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Herhangi bir ticari kaygı gütmeksizin İzmit caddelerinde çektiği ilginç videolarla ülke çapında adından sıkça söz ettiren İzmit’in markası Baba Sosyal, yeni bir diziyle sosyal medyanın gündemine oturmaya hazırlanıyor.

ŞUBAT'TA İZLEYİCİYLE BULUŞACAK

Cüneyt Çakır, Teoman Demirtaş ve Kemal Çancı isimlerinden oluşan Baba Sosyal ekibi, İzmit sokaklarında çekilecek “İzmit Kafası” isimli diziyi izleyicileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. İzmit’in sokaklarında geçen “İzmit Kafası” adlı dizi 1 Şubat Perşembe günü ilk bölümüyle Baba Sosyal'in Youtube kanalından yayınlanacak. Baba Sosyal ekibi sosyal medya hesabından diziyle ilgili bir tanıtım yazısı yayınlayarak şu ifadelere yer verdi:

REFLEKSLERİ YIPRANMIŞ

“Arıza, Faça ve Aga, İzmit'in kenar mahallelerinde doğmuş, büyümüş karakter yapıları birbirinden farklı 3 adam. Arıza deprem görmüş, çocukluğunda geçirdiği bir travma sonucu refleksleri yıpranan, ani sıçramaları olan, temiz kalpli olmasından ötürü çevresince korunup kollanan biri. Ailesi mazın olduğundan çalışmaya pek ihtiyaç duymuyor.

40 YAŞINDA KIYAMET BEKARI

Faça görünümüne özen gösteren, fitness antrenörü olmasından ötürü sporcu kişiliğini sürekli öne çıkartan, megaloman olduğu kadar herşey hakkında fikri olan, Kani Karaca’yı hayat felsefesi olarak yaşayan, göstermese de 40 yaşında bir kıyamet bekarı. Ama bir o kadar da İzmit sevdalısı.

TAM BİR SEMT ABİSİ

Aga İzmit'te doğmuş, büyümüş tabiri yerindeyse tam bir semt abisi, Ayşen Gruda hayranı. Aynı zamanda ailesinin yanlış yönlendirmesi sonucu diplomalı bir psikolog olan Aga, Faça ve Arıza'nın en yakın dostudur. Bu üçlünün birbirine yakınlığının en güçlü teması yaşadıkları şehir olan İzmit'tir.

AĞIR MAKARA KONUSU

Haftalık streslerini attıkları bir mekanda 1 saatliğine biraraya gelirler. Şehir üzerine kimsenin haberi olmadan argeler ve değerlendirmeler yapan bu üçlünün sitcom yapısındaki sohbetleri ağır makara konusu oluyor ve zaman zaman hatıralarla birleşecek flashbackler ortamın psikolojisini daha iyi yakalamanızı sağlıyor.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

14 yaşındaki çocuğu dövüp gasp eden şahıs tutuklandı

14 yaşındaki çocuğu dövüp gasp eden şahıs tutuklandı