22 Ocak 2019 Salı

'Bir peri masalı' defilesi yarın

'Bir peri masalı' defilesi yarın

İzmit Halk Eğitim Merkezi moda tasarımı ve stilistik kursu eğitmenleri ve kurs öğretmenleri Prens Baha öncülüğünde muhteşem bir görsel şölene imza atıyor

14 Mayıs 2018 Pazartesi 00:00 Kültür-Sanat

İzmit Halk Eğitimi Merkezi moda tasarımı ve stilistlik kursu eğitmenleri ve kurs öğretmenleri Prens Baha öncülüğünde muhteşem bir görsel şölene imza atıyor. 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında 7 ay moda tasarımı ve stilistlik eğitimi alan stilist adayları 12 kursiyer eğitimleri boyunca kazandıkları, öğrendikleri, uyguladıkları bilgilerle ve yaptıkları çalışmalarla  bölgenin en önemli moda tasarım defilesine imza atacaklar.

ARZU AYDINLI YAHŞİ SUNACAK

14 Mayıs Pazartesi (yarın) saat 19.30’da Tanyıldız İzmit salonlarında gerçekleşecek defilenin sponsorluğunu ise Tanyıldız İzmit, Radyo Piramit, Exclusive Güzellik Merkezi yapıyor. Defilenin sunumunu radyo programcısı Arzu Aydınlı Yahşi üstelenecek.

 PLAKADAN HAREKETLE 41 KIYAFET

13 mankenin görev alacağı defilede Kocaeli plakasından yola çıkılarak 41 özel tasarım kıyafet sergilenecek. Anneler Günü’nün hemen sonrasında yapılacak defile annelere adandı. Defilenin bu yılki konsepti annelerden esinlenilerek iyilik perisi temasıyla “Bir peri masalı” adını taşıyor. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Tayaş'ta kazan patladı 2 işçi yaralandı

Tayaş'ta kazan patladı 2 işçi yaralandı