26 Nisan 2018 Perşembe

  • 4,083 TL
  • 4,971 TL
  • 174,21 TL
  • 107.401

Bodrum Tanıtım TIR’ı İzmitlilerle buluştu

Bodrum Tanıtım TIR’ı İzmitlilerle buluştu

Bodrum’u Türkiye içinde daha iyi tanıtmak amacıyla hazırlanan ve “Bodrum Sizi Çağırıyor” sloganıyla yola çıkan Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı, Cumhuriyet Park’ında İzmitlilerle buluştu

10 Nisan 2017 Pazartesi 13:45 Kültür-Sanat

Bodrum Kaymakamlığı öncülüğünde Bodrum Belediyesi, Bodrum Tanıtım Vakfı ve sivil toplum kuruluşları işbirliğinde hayata geçirilen ve 30 ili dolaşacak olan tanıtım TIR’ı, Aydın’dan başladığı Türkiye turuna İzmir, Balıkesir, Eskişehir, Bursa, Çanakkale, Edirne, Tekirdağ, İstanbul’dan sonra son olarak Kocaeli ile devam etti. İzmit Cumhuriyet Park’ında sergi açan Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı açılış programına İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan, müdür yardımcısı Ayhan Zeren, İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Muhammet Öztürk, TURSAB Yedigöller Başkanı Aytekin Şahinbaş, İl Kültür ve Turizm Şube Müdürleri Hülya Özer ile Hatice Doğancı, müdürlük çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

ÇEŞİTLİ İKRAMLAR YAPILDI

Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı koordinatörü Fikret Hıdır, konuklara tırın tanıtımını yaparak sergiyi gezdirdi ve daha sonra misafirlere Bodrum’un simgesi olan Bodrum mandalina kolonyası, Bodrum mandalina lokumu, Bodrum gazozu ile tanıtım broşürleri ve kitapçıkları dağıtıldı. İl Kültür ve Turizm Müdürü Zamburkan da turizme katkılarından dolayı heyete teşekkür ederek birer plaket takdim etti. Sergi salı günü sona erecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

Tramvay tel montajı bitti bitecek

Tramvay tel montajı bitti bitecek