20 Haziran 2019 Perşembe

Bu fotoğraf sergisi kaçmaz

Bu fotoğraf sergisi kaçmaz

KASK atölyesinde, atöyle eğitmeni M. Özcan Taras’tan yaklaşık bir yıldır eğitim alan kursiyerler, 33 adet fotoğrafını 7 Ocak Pazartesi günü saat 18.30’da Sabancı Kültür Sitesi’nde sergileyecek

03 Ocak 2019 Perşembe 15:42 Kültür-Sanat

Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği (KASK) atölyesinde, atöyle eğitmeni M. Özcan Taras’tan yaklaşık bir yıldır eğitim alan kursiyerler, 33 adet fotoğrafını 7 Ocak Pazartesi günü saat 18.30’da Sabancı Kültür Sitesi’nde sergileyecek. Fotoğrafı seven herkesi sergi açılışına davet eden Özcan Taras şunları söyledi: ‘’Her yıl yeni yıla birçok dilek, niyet ve ümitle girer, her şeyi yeni yılın bize getirmesini bekleriz. Bu yılın başında bir farklılık yapıp, biz bir şeyler üretelim, ürettiklerimizi sizlerler paylaşalım ve şehrimizde yılın ilk sanatsal etkinliği, fotoğraf sergisini gerçekleştirip, 2019’un başında kente bir maya çalarak sanat etkinlikleri ile dolu bir yıl yaşanmasına öncülük edelim dedik.

33 FOTOĞRAF

2018 yılı başında KASK atölye çalışmaları kapsamında düzenlediğim ‘Uygulamalı ileri düzey fotoğraf atölyesi’ne katılan 11 arkadaşımın aldıkları eğitim ile yıl boyu yaptıkları çalışmaları kapsayan, ‘Arayış’ adını verdikleri 33 fotoğraftan oluşan sergimizi 7 Ocak Pazartesi günün saat 18.30’da Kültür Müdürlüğü Sabancı Kültür Merkezi’nde sizlerle buluşturuyoruz. Fotoğra sergimizde ile sizlere görsel olarak seslenmenin yanısıra, açılışımızda İzmit’ten değerli bir müzisyen, Mert Sela’nın gitar resitali ile de seslenmek istiyoruz.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Derinceliler tedirgin, kim bu adamlar!

Derinceliler tedirgin, kim bu adamlar!