06 Temmuz 2020 Pazartesi

Etkinlikizin’nde bu hafta İstanbul Kainat Radyosu konseri var

Etkinlikizin’nde bu hafta İstanbul Kainat Radyosu konseri var

İstanbul Kâinat Radyosu 22 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00’da KYÖD’de bir konser verecek. Bu konser Etkinlikizi Kültürel Etkinlikler Platformu’nun bu dönem son konseri olacak

20 Ocak 2020 Pazartesi 22:51 Kültür-Sanat

Etkinlikizi Kültürel Etkinlikler Platformu, İstanbul Kâinat Radyosu ile İzmit’te Caz Akşamları konser serisine ara veriyor. İstanbul Kainat Radyosunun solistliğini Kardeş Türküler’in başarılı solistlerinden olan Feryal Öney üstleniyor. Hasan Kiriş yaylı tambur, Onurcan Çağatay trompet, Onur Nevşehir piyano, Hakan Gürbüz basgitar ve aynı zamanda da tamamı vokaldeler. Grubun vurmalı çalgılarında ise Velican Sağdun ve Mehmed Mert Baycan var. İstanbul Kainat Radyosu kendilerini şu sözlerle anlatıyor: “Aslında bir olan bu alemi, kendi aleminden seyre gayret eden, bağırmadan, sükûnetle sohbet etmeyi seven; bir ayağı Anadolu'da, diğer ayağı ile kâinatı zevk eden bir ses kutusu İstanbul Kâinat Radyosu.."

DÖNEMİN SON KONSERİ

Etkinlikizi Kültürel Etkinlikler Platformu, yeni dönemde İzmit’te Caz Akşamları isimli konser serisi kapsamında, Standart A La Truc Project, Flapper Swing, Esra Kayıkçı Quartet, Jazz Sisters ile konserler gerçekleştirdi. Caz konserleri dışında Vedat Sakman ve Emin İgüs gibi farklı disiplinlerden değerli müzisyenleri ağırladığı bir konser daha gerçekleştirdi. Etkinlikizi, caz konserlerine Kainat Radyosu konseriyle ara veriyor. Kâinat Radyosu, başarılı bir dönemi tamamlayan Etkinlikizi’nin bu dönemki son konseri.

KONSER KYÖD’DE

22 Ocak tarihinde Kocaeli Yüksek Öğretim Derneği (KYÖD)’de saat 20.00’da gerçekleştirilecek olan konserin biletlerini www.biletino.com adresinden ya da KYÖD gişesinden alabilir, Etkinlikizi sosyal medya hesaplarını takip ederek, konser, tiyatro ve söyleşilerden haberdar olabilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Akar: SGK Allah'a emanet

Akar: SGK Allah'a emanet