18 Ağustos 2019 Pazar

Grup İmera Gebze'ye konsere geldi, izdiham çıktı!

Grup İmera Gebze'ye konsere geldi, izdiham çıktı!

Karadeniz müziğinin güçlü isimlerinden Grup İmera, Gebze'de unutulmaz bir konser verdi. Konser için salonda izdiham oluşurken, salonda bulunanlar gruba horonlarla eşlik etti

11 Şubat 2017 Cumartesi 01:53 Kültür-Sanat

Karadeniz müziğinin güçlü isimlerinden Grup İmera, Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi'nde hayranlarına unutulmaz bir konser verdi. Ortalama 2 saat sahnede kalan grubu yaklaşık bin kişi dinlemeye geldi. Konser için salonu dolduran vatandaşlar koltuklarda yer kalmayınca merdivenlere hatta sahneye oturdu. Konserde sevilen şarkıları “Emri Olur”, “İmera Fera”, “Vazgeçtim” gibi şarkıları seslendiren gruba yüzlerce kişi eşlik etti. Tulum ve kemençenin sık sık çalındığı konserde salonu dolduranlar kimi zaman yerlerinde duramayarak horon ve halay çekti, kimi zaman da telefonlarının ışıkları ile güzel görüntüler oluşturdu.

SALON YETMEDİ

Konser sonrasında İmera grubu adına açıklamalarda bulunan solist Hüseyin Ulusan, “Çok güzel bir konseri geride bıraktık. İnşallah yakın bir zamanda tekrarını yapacağız. Çok güzel bir kitle vardı. Sağolsunlar bizi çokta güzel ağırladılar. Keyifli eğlenceli bir konser oldu. Konsere gelemeyenlerden özür diliyoruz çünkü salon yetmedi. Gelen herkese çok teşekkür ediyoruz. Yakın bir zamanda bir başka organizasyon daha yapacağız, gelemeyenler de o zaman katılırlar” dedi. Sahneden alkışlar eşliğinde inen grup 25 Mart’ta İzmit'te de bir konser verecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Tuba Büyüküstün'ün tavrı Kocaeli'de krize neden oldu

Tuba Büyüküstün'ün tavrı Kocaeli'de krize neden oldu