23 Mart 2019 Cumartesi

Güldül Güldüy çocukları, Özdilek AVM'ye geldi

Güldül Güldüy çocukları, Özdilek AVM'ye geldi

‘Güldüy Güldüy Show”un küçük oyuncuları, oynadıkları ‘Bizim Köyün Şarkısı’ adlı sinema filmini Özdilek AVM'ye gelerek izledi

08 Nisan 2018 Pazar 12:06 Kültür-Sanat

Show TV’de yayınlanan ‘Güldüy Güldüy Show”un küçük oyuncularının çektiği ‘Bizim Köyün Şarkısı’ adlı sinema filmi, geçen hafta cuma günü itibariyle Türkiye’de vizyona girdi. Bizim Köyün Şarkısı adlı filmde rol alan Güldüy Güldüy Show’un bazı oyuncuları hafta sonu Özdilek AVM’ye gelerek, gösterime giren filmi yaşıtları ve filme gelenlerle birlikte izledi.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜLER

Özdilek AVM Müdürü Mahmut Sami Eraslan, Sinema Müdürü Erçin Çelik’in evsahipliği yaptığı etkinliğe çocuk oyuncular Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler, Dora Dalgıç, Eda Döğer, Taha Sönmez Işık, İkra Külahlıoğlu ve İlknur Külahlıoğlu ile birlikte yönetmen Tuğce Soysop da katıldı. Özdilek sinemalarında Salon-3’de oynayan film öncesi söyleşi yapan, keyifli,. eğlenceli anlar yaşayan çocuk oyuncular, hayranlarıyla selife çekmeyi de ihmal etmediler. Yapılan çekiliş sonunda kazanan 10 isim, filmi ücretsiz izledi.

İLK SİNEMA DENEYİMLERİ

Özdilek AVM Müdürü Mahmut Sami Eraslan, “Beklenenin üzerinde büyük ilgi gördük. Bundan sonra daha fazla oyuncu getirerek seyircilerimizle buluşturacağız” dedi. Yönetmen Tuğçe Soysop da, filmin beğenilmesinin kendilerini mutlu ettiğini belirtti, “Bu tür filmler daha fazla çekeceğiz” dedi. Bizim Köyün Şarkısı adlı filmin çocuk oyuncuları, gördükleri ilgiden hem şaşkın, hem de mutluydu. Güldüy Güldüy Show’da oynayan, hepsi çok beğenilen oyuncular, ilk sinema deneyimleriyle de tam not aldı. Çocuk oyuncular, Özdilek Sinemaları’ndaki galaya katılanlarla bol bol fotoğraf çektirdiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit belediyesi, Kocaeli’nin en iyisi

İzmit belediyesi, Kocaeli’nin en iyisi