27 Şubat 2020 Perşembe

Harika Kanatlar 41 Burda AVM’de

Harika Kanatlar 41 Burda AVM’de

Kocaeli’nin eğlence, buluşma ve yaşam merkezi 41 Burda AVM, Harika Kanatlar etkinliği ile minik ziyaretçilerini karşılıyor

29 Ağustos 2019 Perşembe 14:16 Kültür-Sanat

Esas Gayrimenkul tarafından açıldığı günden bu yana Kocaeli’yi eğlence, yaşam ve buluşma merkezi haline getiren 41 Burda AVM, çocuklara unutamayacakları bir eğlence fırsatı sunuyor. 41 Burda AVM, 30-31 Ağustos ve 1 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek; üstün fiziksel yeteneklere sahip, Dünyanın en güçlü takımına dönüşen ve büyük bir yükü omuzlayan, patron ve çetesinin planladığı kötülüklere engel olmaya çalışan yetenekli harika işler takımının kahramanlarından Jet ve Dizzy Harika Kanatlar etkinliği ile çocukları eğlenceye davet ediyor.

EĞLENCE DOLU BİR DÜNYA

30–31 Ağustos ve 1 Eylül tarihlerinde 15.00,17.00 ve 19.00 seansları ile ücretsiz olarak düzenlenecek, şarkıların söylenip oyunların oynanacağı Harika Kanatlar etkinliği ile 41 Burda AVM, minik ziyaretçilerine eğlence dolu bir dünyanın kapılarını açacak. Okul öncesi en keyifli etkinlikler ile minik ziyaretçilerini buluşturacak olan 41 Burda AVM, tüm öğrencilere başarılı bir dönem diliyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Sunay Akın, İzmitlilerle buluştu

Sunay Akın, İzmitlilerle buluştu