23 Mart 2019 Cumartesi

İzmit sinemalarında 4 yeni film vizyona girdi!

İzmit sinemalarında 4 yeni film vizyona girdi!

İzmit sinemalarında bugün ikisi yerli, ikisi yabancı olmak üzere 4 yeni film gösterime girdi. Daha önce Fırat Kalkanı Operasyonu için çekilen Bordo Bereliler filminin ikincisi Afrin için çekildi. Bu film de İzmit’teki bütün sinemalarda izlenebilir

23 Mart 2018 Cuma 23:27 Kültür-Sanat

İzmit sinemalarında bugün dört yeni film gösterime girdi. Bu filmlerin içinde en çok ilgi görenlerin başında kuşkusuz “Bordo Bereliler: Afrin” isimli yerli film geliyor. Türk Silahlı Kuvvetleri Afrin Operasyonu’na ocak ayında başladı. Operasyonun 58. gününde Afrin’e girilirken bu kahramanlık öyküsünü anlatan film ise hemen çekilerek beyaz perdeye taşındı. Erhan Baytimur’un yönettiği, Cenk Ertan, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Cavit Çetin Güner’in başrolleri paylaştığı “Bordo Bereliler: Afrin” Özdilek, N City, Arasta, Dolphin, Symbol ve 41 Burda sinemalarında. Türk komandolarının Afrin Harekatı'nda terör örgütleri ile mücadelesi ve zaferi anlatılıyor.

ÇAĞAN IRMAK FİLMİ

Haftanın bir başka yerli filmi ise Çağan Irmak imzalı “Çocuklar Sana Emanet” oldu. Başrollerde Engin Akyürek, Şerif Sezer, Hilal Altınbilek oynuyor. Film, “Kendi kötülüğümüzü başkasının gözüyle görebilseydik nasıl olurdu?” sorusuna yanıt arıyor. Çağan Irmak yönettiğine göre, mutlaka izlenmeye değer. Özdilek, 41 Burda, Symbol, Arasta sinemalarında.

AKSİYON FİLMİ ARAYANLAR

Aksiyon filmi arayanlar Steven S. DeKnight‘in yönettiği, John Boyega, Scott Eastwood, Jing Tian, Cailee Spaeny’in başrolleri paylaştığı “Pasifik Savaşı: İsyan” isimli filmi tercih edebilir. Babasının kahramanca ölümünün ardından pilotluk eğitimini yarıda kesen Jake, dünyayı tehdit eden kötülere karşı savaşacaktır. Film N City, Arasta, Dolphin, Symbol ve 41 Burda sinemalarında.

ANİMASYON FİLMİ DE VİZYONDA

Bugün gösterime giren animasyon film ise “Kayıp Prenses” oldu. Cesur şövalyeler, güzel prensesler ve büyücüler arasında geçen fantastik bir öykü. Bu film de Kipa, Özdilek, Dolphin, 41 Burda, Symbol ve Arasta sinemalarında vizyona girdi. İzmit sinemalarında devam eden filmler ise şunlar: Düğüm Salonu, Kaybedenler Kulübü Yolda, Tomb Raider, Öldürme Arzusu, Ailecek Şaşkınız, Kızıl Serçe, Puloi, Hadi Be Oğlum, Kara Panter, Direniş Karatay.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli’nin unutulan yemek kültürü gün yüzüne çıktı

Kocaeli’nin unutulan yemek kültürü gün yüzüne çıktı