15 Ağustos 2020 Cumartesi

İzmitli öğretmenden yeni single

İzmitli öğretmenden yeni single

İzmit Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İngilizce öğretmenlerinden Öznur Altıntaş, söz ve bestesi kendisine ait “Ne yaptıysam olmadı” adlı şarkısına bir single çıkardı

28 Mart 2020 Cumartesi 00:00 Kültür-Sanat

İzmit Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İngilizce öğretmenlerinden Öznur Altıntaş, bir süredir müzik alanında yürüttüğü çalışmalarını 2019 Mayıs ayında yayınlanan “Aşka Mağlup” adlı çalışmasıyla profesyonel bir boyuta taşımıştı. Altıntaş, yine söz ve bestesi kendisine ait “Ne yaptıysam olmadı” adlı şarkısına Arpej Müzik Şirketi aracılığıyla bir single daha yayınladı. Düzenlemesini eşi Tamer Altıntaş’ın yaptığı eserin video klibinin yönetmenliğini yine eşi Tamer Altıntaş üstlendi.

YAPTIĞIM İŞİN KALİTESİNE GÜVENİYORUM

Klibi 27 Mart Cuma günü itibarıyla Netd youtube kanalında yayınlanmaya başlayan sanatçı yazdığı eserlerinde etrafındaki insanların başından geçen olaylar ve okuduğu romanlardaki karakterlerden ilham aldığını söyledi. Sanatçı, “Uzun zamandır beste yapıyorum ve de sıradaki eserlerimi zamanla kendi youtube kanalımda dinleyicilerimle buluşturmayı düşünüyorum. Sanatla ilgili kendine ait bir şeyler üretmek insanı tahmin edilemeyecek kadar mutlu ediyor. Yaptığım işin kalitesine gerçekten inanıyor ve üretmeye devam ediyorum.”

O ŞARKIYA AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ

https://www.youtube.com/watch?v=dmqLMLQAOL0&feature=youtu.be

       

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit Belediyesi dezenfeksiyon tüneli üretimine başladı

İzmit Belediyesi dezenfeksiyon tüneli üretimine başladı