02 Haziran 2020 Salı

KARBAFED, Artvinli bürokratları sahipleniyor

KARBAFED, Artvinli bürokratları sahipleniyor

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu ve yönetim kurulu üyeleri Artvin kökenli bürokratlara sahip çıkıyor

01 Kasım 2019 Cuma 12:12 Kültür-Sanat

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Başkanı Mikail Kalyoncu ve yönetim kurulu üyeleri Artvin kökenli bürokratlara sahip çıkıyor. Komşu ilimiz Sakarya’da Artvin kökenli vatandaşlarımızın yaşadığı bilinmekte. Sakarya Büyükşehir Belediyesinde su ve kanalizasyon idaresi (SASKİ) Genel Müdürü Dr. İlyas Demirci ve Ulaşım Daire Başkanı Ömer Turan’ı aslen Artvinli olan hemşerilerini makamında ziyaret ederek kendilerine federasyon logo baskılı seramikten yapılan Plaket takdiminde bulundu.

DESTEĞE HAZIRIM

Ziyaret için teşekkür eden Dr. İlyas Demirci, “Sizlerin ziyaretiz şahsımı son derece mutlu etti. Başkan Mikail Kalyoncu ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızı takip ediyorum her zaman yaptığınız çalışmalarınız esnasında bana ihtiyaç hissettiğinizde her zaman sizlere destek olmaya hazırım” dedi.

OLUMLU ELEŞTİRİ ALDIK

KARBAFED Başkanı Mikail Kalyoncu, “Henüz bir yıllık mazisi olan KARBAFED’in Kocaeli’de damgasını vuran etkinliklerimizde kamuoyunun dikkati çeken çalışmalarımız olmuştur. Bünyemizde bulunan 8.derneğimizle hemşerilerimizin istek ve talepleri önceliğimiz olmuştur. Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz Artvin’e hiç gitmemiş hemşerilerimizi ana vatanlarına götürdük kendilerinden hep olumlu eleştiriler aldık. Bu durum bizlerin doğru yolda olduğumuzun işaretidir. Şahsım ve yönetim kurulum adına sizlerin görevinizde üstün başarılar diliyorum” diye konuştu. Mikail Kalyoncu beraberinde Kocaeli Artvinliler Derneği Başkanı Musa Özcan, Gölcük İznikliler Artvin Batum Havalisi Derneği Başkanı Hasan Basri Başbay, İzmit Artvinliler Derneği adına yönetim kurulu üyesi Selçuk Çelebi, AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir Sakarya Artvinliler Derneği adına katılım gösterdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bulut’tan, SAİK yönetimiyle Kıbrıs’a iş ziyareti

Bulut’tan, SAİK yönetimiyle Kıbrıs’a iş ziyareti