29 Mayıs 2020 Cuma

Kocaeli ROMATEM’de anlamlı imza günü!

Kocaeli ROMATEM’de anlamlı imza günü!

Kocaeli ROMATEM, aynı zamanda kendi hastaları olan genç yazar Gurur Göç’ün imza günü organizasyonuna ev sahipliği yaptı

17 Mart 2017 Cuma 18:07 Kültür-Sanat

Bir sosyal projeye daha destek veren ilimizin önemli sağlık kuruluşlarından Kocaeli ROMATEM, aynı zamanda kendi hastaları olan genç yazar Gurur Göç’ün imza günü organizasyonuna ev sahipliği yaptı. ROMATEM Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nde “Erken Gördüm Hayatı” isimli otobiyografi kitabını imzalayan Gurur Göç (23) ROMATEM ailesine teşekkür etmeyi de unutmadı.

KOCAELİ’Yİ ÇOK SEVDİM

2010 yılında Bodrum ilinde alkollü bir sürücünün kendisine çarpması sonunu yaralanan Gurur Göç, o gün bugündür fizik tedavi görmeye devam ediyor. Kaza sonrası doktorların kendisi için “En az 10 yıl oturamaz bile” dediğini belirten genç yazar Göç, “Kaza sonrası aileme, evinizi hastane ortamı haline dönüştürün demişler. Ben profesyönel futbolcuyum. Tam transfer teklifi aldığım hafta bu kaza yaşandı. Sonrasında internetten Kocaeli ROMATEM’i buldum. 2012 yılında Kocaeli ROMATEM’de tedavi görmeye başladım. 6 ay Kocaeli’de 6 ay da Bodrum’da kalıyorum. Bu kenti çok sevdim. Benim açımdan olanakları bol bir il. İleride buradan bir ev alıp burada yaşamak istiyorum” dedi.

Kocaeli ROMATEM İşletme Direktörü Gülhan Taner de bir kitap alarak Gurur Göç’e imzalattı

İKİNCİ BASKIYI YAPMIŞ

2013 yılında kitap yazamaya başladığını belirten Göç, “2016 Eylül ayında kitabım baskıya girdi. Şimdilerde ikinci baskısını yaptı. Ben bu kitapta kendi hayatımı anlatıyorum. Amacım bir farkındalık yaratmak. Asıl amacım ise tekerlekli sandalyede oyuncu olmak. Bunun dünyada örnekleri var. Lise ve üniversitelerden davetler alıyorum ve oralara gidip konuşmalar yapıyorum. Şimdilerde ise yeni bir kitap yazıyorum. Bir daha ki yıl şubat ayında bunu çıkarıp tüm Türkiye’ye armağan etmek istiyorum. ROMATEM’e bu olanaklar için teşekkür etmek istiyorum. Burada bir aile ortamı var. Tüm çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ederim’’ diye konuştu.

YALNIZ BIRAKMADILAR

Genç yazar Gurur Göç’ün imza gününe ilgi ise oldukça fazla oldu. Kocaeli Turizm Derneği Başkanı Veysel Karayan, Business Channel Program Yapımcısı Deniz İnan, Kocaeli Spastik Çocuklar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Sertel ve Kocaeli Genç Firikler Derneği üyeleri Gurur Göç’ü bu özel günde yalnız bırakmadı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaelispor PFDK’ya sevk edildi!

Kocaelispor PFDK’ya sevk edildi!