21 Ocak 2021 Perşembe

Kocaeli'de gerilim ve aşk konulu 'Nufer' filmi çekiliyor

Kocaeli'de gerilim ve aşk konulu 'Nufer' filmi çekiliyor

Fantastik gerilim ve aşk konulu 'Nufer' filminin çekimleri İzmit, Başiskele ve Kartepe ilçelerinde devam ediyor. Selahattin Taşdöğen, Fahri Ayhan Işık ve Nazan Beyazıt gibi usta oyuncuların da yer alığı filmin 2021 yılı içerisinde vizyona girmesi planlanıyor

15 Eylül 2020 Salı 10:31 Kültür-Sanat

Fantastik gerilim ve aşk konulu 'Nufer' filminin çekimleri Kocaeli'nin İzmit, Başiskele ve Kartepe ilçelerinde devam ediyor. Senaryosu Fikret Bayram'a ait, yapımcılığını Tuğba Karakuş’un üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Emrah Tarım oturuyor. Başrollerinde Selahattin Taşdöğen, Fahri Ayhan Işık, Nazan Bayazıt, Alex Şahin, Ozan Güler, Aslı Atıl, Yağmur Yüksel ve Enes Ulukır’ın yer aldığı filmin 2021 yılı içerisinde vizyona girmesi planlanıyor. Film, bir cin ve insanın aşkını konu alacak. Film, aşkın yoğunlukta olduğu fantastik öğeler barındıran bir gerilim filmi olacak.

"TANITIMA KATKI YAPACAK"

Bu tür çalışmaların İzmit'in ve Kocaeli'nin tanıtımına katkı yaptığını ifade eden oyuncu Selahattin Taşdöğen, "Her şeyden önce İzmit için güzel bir proje bu. Hem İzmit açısından tanınmışlık da katıyor. Biz daha önce burada başka bir sinema filmi çektik, bu da İzmit'te çalıştığım ikinci projem. Bu tür çalışmaların bu yöreye önemli katkıları oluyor. Bizi gören esnaf, öğrenciler bize eşlik ediyor. Zaten filmin yarısı İzmit halkından oluşuyor, amatör ama yetenekli gençlerimiz var. Biz de o yetenekli gençlerimizle beraber aynı sahneyi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz" dedi.

"BİLİNDİK YAPININ DIŞINDA"

Set içerisinde yoğun ama keyifli vakit geçirdiklerini belirten oyuncu Ozan Güler, "Ekibimiz çok güzel hiçbir sıkıntımız yok, gayet keyifli bir şekilde ilerliyoruz. Yoğun ve yorucu geçiyor, çünkü çok sıkı çalışıyoruz seyirciye istediğini verebilmek adına. Bizim film sektörümüzün bilindik yapısının dışında bir film oluyor. Bu filmin güzel bir şekilde ortaya çıkarılması için çok güzel bir savaş veriyoruz" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Otobüste içinde 6 bin lira olan cüzdan buldu, sahibine teslim etti

Otobüste içinde 6 bin lira olan cüzdan buldu, sahibine teslim etti