24 Haziran 2019 Pazartesi

Miniklerin çalışmaları Tarihi Gar’da sergilenecek

Miniklerin çalışmaları Tarihi Gar’da sergilenecek

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne bağlı Tarihi Tren Gar’ı Sanat Galerisi’nde, Özel Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu miniklerinin ortaya çıkardığı eserler sergilenecek

04 Nisan 2019 Perşembe 11:43 Kültür-Sanat

Özel Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu, İl Kültür ve Turizm Müdür V. Ercan Yamen’i yerinde ziyaret etti. Okul Kurucu Temsilcisi Sadiye Büyükada ve Okul Müdürü Zeynep Emiroğlu, ziyarette okul olarak çocuklarımızın bu eğitim ve öğretim döneminde ortaya çıkarmış oldukları sanatsal ağırlıklı çalışmaları yıl sonu sergisi olarak İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne bağlı Tarihi Tren Gar’ı Sanat Galerisi’nde gerçekleştirmek istediklerini aktardı. Bu konuda destek istedi. İl Müdürü Ercan Yamen de böylesi güzel bir çalışmanın gerçekten çok renkli ve farklı olacağını ifade ederek, sergilenmesi konusunda destek vereceklerini kaydetti.

HERKESİ DAVET ETTİ

27 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirmek istedikleri sergide; Okulun Güzel Sanatlar Öğretmeni Gülsev Avcıl ve Montessori öğretmenlerinin katkılarıyla hazırlanan sergi hakkında değerlendirme yapan Okul Müdürü Zeynep Emiroğlu, “Sergimizin gerçek amacı çocuklarımızın kendine yetebilen bireyler olarak toplumda bir yer edinmesi ve kendi sanatsal çalışmalarını sergilemenin keyfini yaşamasıdır” dedi. Emiroğlu, Çocuklarımız tamamen özgün çalışmalarıyla ürettikleri eserleri bir gün boyunca Tarihi Tren Gar’ında sergileyeceklerini belirterek herkesi davet etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Oto yıkama kumbarasındaki paraları çalarken yakalandılar

Oto yıkama kumbarasındaki paraları çalarken yakalandılar