23 Mart 2019 Cumartesi

MMO üyeleri 'Yalancı Aranıyor'u izledi

MMO üyeleri 'Yalancı Aranıyor'u izledi

Oyun İstasyonu 'Yalancı Aranıyor' adlı tiyatro oyunuyla, MMO Kocaeli Şubesi üyeleri için sahne aldı. Etkinlik öncesi konuşan MMO Kocaeli Şube Başkanı Murat Kürekci, tiyatro sevdalılarının Dünya Tiyatro Günü’nü kutladı

28 Mart 2018 Çarşamba 22:20 Kültür-Sanat

Kocaeli yerel tiyatro grubu Oyun İstasyonu, "Yalancı Aranıyor" adlı tiyatro oyunuyla, Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi üyeleri için sahne aldı. Yaklaşık 300 kişinin katılım gösterdiği oyun izleyenleri oldukça etkiledi. Oyuna LÖSEV Aile Komitesi Başkanı Ahmet Köse de katılım göstererek katkılarından dolayı Makina Mühendisleri Odası’na teşekkür ederek plakete sundu. Oyun öncesi bir konuşma yapan Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Murat Kürekci şunları söyledi: “Sevgili meslektaşlarım, saygıdeğer eşleri, çocukları ve çok değerli Makine Mühendisleri Odası dostları hepiniz hoş geldiniz. 14. dönem yönetim kurulu olarak her ay bir sosyal etkinliğimizi, bu bazen tiyatro, bazen de bir müzik dinletisi olabilir, bu salonda, Sabancı Kültür Merkezi’nde yapacağız. Huzurlarınızda bize bu desteği sunan ve aramızda bulunan Kültür ve Turizm İl Müdürü Sayın Adnan Zamburkan’a teşekkür ederim.

GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER

Yine bu tür sosyal kültürel etkinlikleri düzenlerken dayanışmacı bir ilişkiyi de temsil eden, aynı zamanda bir sosyal sorumluluk anlayışını da ortaya koyan bir örnek ilişkiyi de LÖSEV ile geliştirdik. LÖSEV Kocaeli Aile Komitesi Başkanı Sayın Ahmet Köse de aramızda; kendilerine de gönülden teşekkürler. Sizlerin de bildiği üzere her yıl 27 Mart günü Dünya Tiyatrolar Günü olarak kutlanmaktadır. Bugün burada bize bu güzel oyunu sergileyen Tiyatro Oyun İstasyonu Ekibi’ne de teşekkürler ediyorum. Oyun içeriğiyle ilişkilendirerek; başkaları yalan söylemeye devam ederken Makina Mühendisleri olarak bizler gerçekleri söylemeye devam edeceğiz. Her ne olursa olsun tiyatrolar alkıştan yıkılsın. Tüm tiyatro sevdalılarının Dünya Tiyatrolar Günü, günümüz kutlu olsun. Dayanışmayla, sevgiyle, dostlukla ve de tiyatroyla kalın.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

'Nalburcuk' ulusal marka olma yolunda hızla ilerliyor!

'Nalburcuk' ulusal marka olma yolunda hızla ilerliyor!