28 Ocak 2021 Perşembe

O Ses Emre Bal’ın yıldızı parlıyor

O Ses Emre Bal’ın yıldızı parlıyor

O Ses Türkiye yarışmasında yıldızı parlayan İzmitli Emre Bal, müzik piyasasında hızla yükseliyor. Bal, “Zannetme Ben” adlı parçasıyla ikinci single albümünü çıkarttı

08 Ekim 2020 Perşembe 16:50 Kültür-Sanat

Kocaeli doğumlu olan Emra Bal, 2019 sezonunda “O Ses Türkiye” yarışmasında ilimizi temsil etmiş ve başarılı bir performans sergilemişti. Ünlü şarkıcı Murat Boz’un takımında yer alan yetenekli genç, sesi kadar danslarıyla da tüm dikkatleri üzerine toplamıştı. Sesi ve dansı kadar şarkı söz yazarlığı ve besteleriyle de dikkatleri üzerine toplayan İzmitli genç müzisyen Emre Bal'ın, bestesi ve sözleri kendine ait olan ikinci single çalışması "Zannetme Beni" isimli parçası piyasaya çıktı.

O SES'TE YILDIZI PARLADI

Yetenek avcısı ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın yarışmalarında şöhret olan sanatçılar kervanına ilimizden Emre Bal da katıldı. 2019 yılında düzenlenen “O Ses Türkiye” yarışmasında ilimizi temsil etmiş ve müthiş bir performans sergilemişti. Şimdi ise şöhret basamaklarını tırmanıyor. Şarkı söylemeye 13 yaşında başlayan ve ilk sahnesini 16 yaşında alan Emre Bal, sıkı bir Tarkan hayranı. Jüri üyesi Murat Boz’un takımında yarışan Bal, çapraz eşleşmede şanssız bir şekilde elenerek final şansını kaybetmişti.

İKİNCİ SINGLE ALBÜMÜNÜ ÇIKARTTI

Genç yetenek Emre Bal, yarışmadan elendikten sonra İzmit Belediyesi’nin konserine çıkmıştı. Temmuz ayında ise yönetmenliğini Emirhan Erol’un yaptığı “Durulmaz bu” isimli ilk single albümünü çıkartmıştı. Müzik piyasasında kısa sürede yükselen ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Emre Bal, sözü ve bestesi kendine ait olan “Zannetme beni” isimli ikinci single albümünü çıkarttı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit'te korku dolu anlar! Hırsızlık için geldi, yaşlı kadını rehin aldı

İzmit'te korku dolu anlar! Hırsızlık için geldi, yaşlı kadını rehin aldı