23 Mart 2019 Cumartesi

Otizme farkındalık gecesinde ünlüler geçidi

Otizme farkındalık gecesinde ünlüler geçidi

2 Nisan Dünya Otizm Günü’nde Yarınlar İçin Başiskele Otizm Spor Kulubü’nün düzenlediği geceye ünlü sanatçılar gelirken, seyirciler salonu doldurdu

04 Nisan 2018 Çarşamba 13:14 Kültür-Sanat

Yarınlar İçin Başiskele Otizm Spor Kulubü, 2 Nisan Dünya Otizm Günü’nde önemli bir organizasyona imza attı. Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde yapılan geceye Başiskele Belediye Başkan Yardımcısı Sema Arat, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Ufuk Turan, Kent Konseyi Sekreteri Gültekin Görüm, KOÇDER Başkanı İlkin Kılıçaslan, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Bilge Yener, Kocaeli Genç Girişimciler Derneği Bilal Bozkurt ve davetliler katıldı. 

ÜNLÜLER RENK KATTI

Ünlü İllizyonist Sermet Erkin ve gazeteci Yiğit Özcan’ın sunuculuğunu yaptığı etkinlikte ünlü sanatçı Feridun Düzağaç imza etkinliğine katılırken, Zeo Jaweed, Bahadır Tatlıöz ve Elvan Günaydın hayranlarını coşturdu. ilimiz sanatçılarından Halil Kuğu ve Fevzi Derya ile Anadolu Kartalları folklar ekibi sahne aldı. Taha Berk Yılmaz ise Perkisyon gösterisiyle alkış aldı. Başiskele Otizm Spor Kulubü Başkanı İdris Şahbaz, kurum müdürü Gözde Şahbaz ve Minik hayatlar Grubu konuklarla yakından ilgilendi.
 

PLAKET VERİLDİ

Geceye katkı veren Başiskele Belediyesi, Toyota Kaya Plaza ve Ford Otosan fabrikasına, KOÇDER Başkanı İlkin Kılıçaslan, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Bilge Yener, iş kadını Ayten Süleyman, Esra Günister, Ebru Büyükberker ve Kocaeli Genç Girişimciler Derneği Bilal Bozkurt ile Minik Hayatlar Grubu kurucusu Kemal Kiraz ve ekibine plaket verildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Market arabasını denize atmışlar

Market arabasını denize atmışlar