23 Şubat 2020 Pazar

Pişmaniye Şenliği'ne Manuş Baba'lı muhteşem final

Pişmaniye Şenliği'ne Manuş Baba'lı muhteşem final

İzmit Belediyesi tarafından 3-4-5 Ekim tarihlerinde düzenlenen Pişmaniye Festivali, Manuş Baba konseriyle muhteşem bir final yaptı. Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği konserde İzmitliler hep birlikte şarkılar söyledi

06 Ekim 2019 Pazar 00:31 Kültür-Sanat

İzmit’te 3 gün boyunca süren İzmit Belediyesi’nin organize ve birçok etkinliğin gerçekleştiği Pişmaniye Şenliği, Ünlü Sanatçı Manuş Baba’nın konseriyle muhteşem bir final yaptı. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in İzmitli vatandaşların arasında izlediği konsere ilgi büyük olurken konser sonrasında Başkan Hürriyet, Manuş Baba’ya plaket ve İzmit Pişmaniyesi hediye etti.

MANUŞ BABA UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI

İzmit Belediye Meydanı’nda gerçekleşen konserde İzmitli hayranlarını “Bu havada gidilmez” şarkısıyla selamlayan Manuş Baba, İzmitlilere unutulmaz bir gece yaşattı. “Eteği belinde”, “Dönersen ıslık çal” gibi bilindik şarkılarını seslendiren Manuş Baba’ya Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinin ilgisi ayrı bir yoğun olurken gecenin sonunda konsere katılan İzmitliler söylenen şarkılarla birlikte adeta mest oldu.

HEP BERABER OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Konserin ardından konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Sevgili Manuş Baba’yı İzmit’te ağırladık. Çok daha güzel günlerimiz olacak. Bu daha bir başlangıç diyoruz. Dedik bu şehir festivaller kenti olacak. Dedik ki bu şehir sanat kenti olacak. Dedik ki bu şehir gençlerin kenti olacak. Bir Kocaeli Üniversitesi mezunu ablanız olarak bu kadar Kocaeli Üniversitesi öğrencisini görmekten onur duydum şeref duydum. İyi ki beraberiz ve hep beraber olmaya devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu.       

             

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli'deki otobüsler buradan denetleniyor

Kocaeli'deki otobüsler buradan denetleniyor