18 Haziran 2019 Salı

Soysal kitabını, Bursa’da imzaladı

Soysal kitabını, Bursa’da imzaladı

Mevlüt Soysal, Bursa’da yer alan Özel 3 Mart Eğitim Kurumları’nda söyleşi gerçekleştirip “Kuzey’in Maceraları / Doğada İki Hafta” adlı kitabını imzaladı. Kitabın çizeri Selgün Türköz’ün de eşlik ettiği etkinlikte, öğrencilerin çizimlerinden oluşan “Kuzey’in Maceraları” adlı köşe de ilgi odağı oldu

14 Aralık 2018 Cuma 15:09 Kültür-Sanat

Çıkardığı kitaplarla adından söz ettiren İzmitli gazeteci ve yazar Mevlüt Soysal, son kitabı “Kuzey’in Maceraları / Doğada İki Hafta” için Bursa’daydı. Soysal, Bursa Hisar Lions Kulübü’nün düzenlediği etkinlik kapsamında, Çağdaş Eğitim Kooperatifi Özel 3 Mart Eğitim Kurumları’nda bir söyleşi gerçekleştirip kitaplarını imzaladı. Soysal’a, “Kuzey’in Maceraları / Doğada İki Hafta”  adlı kitaba çizimleriyle renk katan sanatçı Selgün Türköz de eşlik etti.

TEŞEKKÜR ETTİ

Kitabı bir hafta önce temin eden ve okuyan 120 3. sınıf öğrencisinin sorularını yanıtlayan Soysal, ayrıca doğa konusunda fikirlerini öğrencilerle paylaştı. Doğanın insan için önemine değinen Soysal, insanın doğa ile barışık yaşaması gerektiğini ifade etti. Özel 3 Mart Eğitim Kurumları öğrencilerinin sorularını yanıtlayan Soysal ve Türköz, söyleşinin ardından kitapları imzaladı. Öte yandan Özel 3 Mart Eğitim Kurumları’nda öğrencilerin çizimlerinden oluşan “Kuzey’in Maceraları” adlı köşeye hayran kalan Soysal, öğretmen ve öğrenciler ile etkinliği düzenleyen Hisar Lions Kulübü üyelerine teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Sürücüler dikkat! TEM trafiğe kapatılıyor

Sürücüler dikkat! TEM trafiğe kapatılıyor