16 Temmuz 2019 Salı

Taylan Katak’ın romanı Güneş Muhafızı artık yayında

Taylan Katak’ın romanı Güneş Muhafızı artık yayında

Gazetemizin köşe yazarlarından Taylan Katak’ın uzun zamandır üzerinde çalıştığı "Güneş Muhafızı" adlı romanı artık yayında

26 Ocak 2019 Cumartesi 10:24 Kültür-Sanat

Gazetemizin köşe yazarlarından Taylan Katak’ın uzun zamandır üzerinde çalıştığı "Güneş Muhafızı" adlı romanı artık yayınevlerinin raflarında yerine aldı. Kitapseverler başta D&R, idefix ve kitapyurdu olmak üzere tüm internet kitap satış sitelerinden ve kitabevlerinden Güneş Muhafızı isimli romanı temin edebilir.

TAYLAN KATAK KİMDİR?

1986 yılında Düzce’nin Gölyaka ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kocaeli’nin Derince ilçesinde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü mezunudur. Ticaret ile ilgilenmektedir. Gençliğinin ilk yıllarından itibaren siyasette ve sivil toplum kuruluşlarında aktif görevlerde bulunmuştur. CHP İzmit İlçe Emek Bürosu Üyeliği, CHP Kocaeli İl Kültür-Sanat Komisyonu Üyeliği, CHP Kocaeli İl Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Kültür-Sanat Komisyonu Başkanlığı, CHP İzmit İlçe Gençlik Kolları Sivil Toplum Komisyonu Başkanlığı, ADD Kocaeli Şubesi Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı, ADD Kocaeli Şubesi Gençlik Kolları Başkanlığı, ADD Kocaeli Şubeleri Gençlik Kolları İl Eşgüdüm Sekreterliği, ADD Kocaeli Şubeleri Gençlik Kolları İl Eşgüdüm Başkanlığı, ADD Kocaeli-Sakarya ve Yalova Şubeleri Gençlik Kolları Bölge Eşgüdüm Başkanlığı, ADD Kocaeli Şubesi Gençlikten Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliği, ADD Kocaeli Şube Saymanlığı, ADD Genel Merkez Delegeliği, ADD Kocaeli Şubesi Denetleme Kurulu Başkanlığı, ADD Kocaeli Şubesi Danışma Kurulu Üyeliği ve Türk Ocağı Kocaeli Şubesi Hars Heyeti Üyeliği gibi görevler almıştır. 2014-2016 yılları arasında, ADD Kocaeli Şube Başkanlığı görevini yaparak döneminin en genç şube başkanı olmuştur. Yönetim kurulu asil ve yedek üyelerinin tamamı gençlerden oluşan bir ekiple yurt çapında bir ilke imza atmıştır. Kocaeli’de 32 sivil toplum kuruluşundan oluşan Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği’nde Yürütme Kurulu Üyeliği yaparak kentteki sivil toplum kuruluşlarının tek çatı altında güçlü bir birlik oluşturmasına katkı sağlamıştır. Siyaset, felsefe, tasavvuf, kişisel gelişim, tarih ve edebiyat özel ilgi alanlarıdır. Çeşitli basın-yayın kuruluşlarında köşe yazıları ve şiirleri yayımlanmıştır. Uzun yıllardır şiir yazmakta olan Taylan Katak’ın ‘’Yüreğimde Talan Var’’ isimli bir şiir kitabı mevcuttur.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Sevgi

26 Ocak 2019 Cumartesi 22:56

Tebrik ederim Taylan Bey. Pazartesi gunu ilk is kitabinizi edineceğim. Basarilariniz daim olsun.

Nuran

26 Ocak 2019 Cumartesi 16:41

ADD nin efsane başkanı Taylan Katak başarılarının devamını dilerim. Kitabın tanıtım bültenini okudum.Cok etkileyici.Okumak için sabırsızlanıyorum. Köşe yazarlığı siir yazarlığı roman yazarlığı çok yönlü bir aydinsiniz. Tebrikler.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Meteoroloji uyardı: Çamur yağacak!

Meteoroloji uyardı: Çamur yağacak!