28 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,705 TL
  • 5,501 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200

Türk Müziği Korosu'ndan muhteşem konser

Türk Müziği Korosu'ndan muhteşem konser

Türk Müziği Korosu’nun düzenlemiş olduğu Bahar Konseri, sanatseverlere bahar aylarını kucaklar gibi muhteşem bir atmosferde gerçekleşti

15 Mayıs 2017 Pazartesi 12:31 Kültür-Sanat

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Türk Müziği Korosu muhteşem bir konsere imza attı. İzmit Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşen “Bahar Konseri’ne sanatseverler büyük ilgi gösterdi. Şef Ayşen Cengiz yönetimindeki yaklaşık 40 kişiden oluşan koro, Türk müziğinin sevilen eserlerini başarıyla seslendirdi.

EŞLERDEN DÜET 

Konser akşamına; İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zanburkan, Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Habib Aşı, Yahyakaptan Mahalle Muhtarı Ahmet Mirzaoğlu, Şube Müdürü Hatice Doğancı, Türk Müziği Koro Başkanı Ahmet Balkaya’nın da aralarında bulunduğu davetliler katıldı. Muhteşem gecede 16 solo ve eşlerin düeti salonu adeta coşturdu.

ÇİÇEK TAKDİM ETTİ

Sanatçıların başarılı performansları salonu dolduranlar tarafından büyük alkış aldı. Programın sononuda söz alan Adnan Zanburkan, koro şefi başta olmak üzere sanatçılara teşekkür etti. Ardından meclis üyesi Habib Aşı, koro şefi Ayşen Cengiz’e teşekkür ederek çiçek takdim etti. Gece protokolun da koroya katılması ve birlikte söylenen şarkıyla sona erdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

Birimler arası turnuvada sona doğru

Birimler arası turnuvada sona doğru