23 Ekim 2018 Salı

  • 5,735 TL
  • 6,573 TL
  • 223,01 TL
  • 94.682

Van Damme, İzmit'te ortağı olduğu spor salonunu inceledi

Van Damme, İzmit'te ortağı olduğu spor salonunu inceledi

Dünyaca ünlü oyuncu Jean-Claude Van Damme, İzmit'te ortağı olduğu spor salonunun inşaatında incelemelerde bulundu.

19 Aralık 2017 Salı 19:49 Kültür-Sanat

Aksiyon filmlerinin en çok aranan isimlerinden Belçikalı ünlü oyuncu Jean-Claude Van Damme, ortağı olduğu spor ve yaşam merkezi zincirinin inşaatında incelemelerde bulunmak için Kocaeli’ye geldi. Dün akşam saatlerinde Kocaeli’ye gelen Jean-Claude Van Damme, İş adamları Taner Barlas, Ronnie Miller ve Burçin Şahin ortaklığında Kocaeli’nin İzmit ilçesinde açacağı spor ve yaşam merkezi zincirinin inşaatında incelemelerde bulundu. Kocaelili vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Van Damme, incelemeler sonrasında basın mensupları ile bir araya geldi.



ULUSLARARASI BİR PROJE

Kocaeli’yi çok beğendiğini ifade eden Van Damme, “Kocaeli çok güzel bir şehirmiş. İstanbul’un etrafında böyle güzel bir yer olduğunu görmedim hiç. Türkiye’de olmaktan çok mutluyum. Buraya beni davet eden arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum buradan. Aksiyon, drama ve komedi türündeki programımı önümüzdeki günlerde Türkiye'de de gösterime sokacağım. Sporu çok seviyorum ve her zaman güzel bir fitness salonu zinciri açma hayalim vardı. Uluslararası bir proje bu. Bu hayalimin ilk örneğini ortağım Burçin Şahin ile burada açmayı planlıyoruz” dedi.

TÜRKLERİ ÇOK SEVİYORUM

Basın mensuplarının “Neden Türkler ile ortaklık yapmak istiyorsunuz” sorusuna cevap veren Van Damme, “Türkiye’yi ve Türkleri çok seviyorum” ifadelerine yer verdi.

SPOR AŞIĞI

Daha sonra konuşan işadamı Burçin Şahin: proje hakkında bilgi vererek, “Jean-Claude Van Damme, Ronnie Miller ve Burçin Şahin ve benim ortaklığımda tüm dünyada açmayı planladığımız spor açma salonu projemiz var. Jean-Claude Van Damme, hem Amerika’da hem de dünyada çok sevilen sporcu, yapımcı, oyuncu kendisi. Çok kompleks bir insan. Her zaman, her dakika spor yapmayı seviyor, yapıyor ve bunun aşığı. Biz de kendisiyle böyle bir proje gerçekleştirdik” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Motosiklet devrildi: 1 yaralı

Motosiklet devrildi: 1 yaralı