15 Ağustos 2020 Cumartesi

VIP Özelsin Sanat Merkezi kente değer katacak

VIP Özelsin Sanat Merkezi kente değer katacak

İzmit Alikahya Mahallesi Fener Sokak No: 8 adresinde faaliyete başlayan VIP Özelsin Sanat Merkezi, sanata bakış açınızı değiştirecek. ‘Sanat senin içinde’ sloganıyla yolan çıkan kurumun atölyeleri 3 yaşından yetişkin gruplara kadar herkese açık

07 Ekim 2019 Pazartesi 13:11 Kültür-Sanat

VIP Özelsin Sanat Merkezi, İzmit Alikahya Mahallesi Fener Sokok No: 8 adresinde geçtiğimiz hafta faaliyete başladı. Hakan Eryürek, Öznur Tekgöz ve kurum müdürü Sevilay Yılmaz tarafından oldukça modern bir binada hayata geçirilen kurum şimdiden büyük ilgi görüyor. Sanata dair her şeyin aynı çatı altında toplandığı kurumda Kocaeli ve Türkiye’nin önde gelen 25 ismi yer alıyor. Sanat Merkezi’nde; tiyatro, bale, modern dans, resim, müzik, kamera önü, diksiyon ve beden dili, 3D yazıcı teknolojisiyle enstrüman yapımı ve daha birçok sanat yer alıyor. Merkezde, uzman ekipler öncülüğünde sanat terapisi ile sanatsal faaliyetlerle sorunlarınız da çözebiliyor. Sanat merkezindeki atölye faaliyetleri 3 yaşından yetişkin guruplara kadar herkesi kapsayabiliyor.

PRENS BAHA DA BURADA

İşaret dili eğitimlerinin de bulunduğu VIP Özelsin Sanat Merkezi’nde ayrıca kişisel gelişim etkinlikleri, workshop’lar, söyleşi, imza günlerinin yanı sıra çeşitli tiyatro ve konserler de yapılabilecek. Kurumda, moda tasarım ve stilistlik derslerini Prens Baha verecek. Klasik balede ve tiyatroda da yine usta isimlerle yer alıyor. Sanat merkezinde, sanatsal atölyelerden bir diğeri de rölyef ve filografi. Aynı anda 200 kişinin eğitim alabileceği sanat merkezinde Mavi Sakal grubunun solisti ve kurucusu Tibet Ağırtan da atölyeleriyle yer alacak.

YELPAZE ÇOK GENİŞ

VIP Sanat Merkezi, tiyatro başlığı altında yaratıcı drama, tiyatro, psikodrama, kamera önü oyunculuk, diksiyon, dramaturji, konservatuvara hazırlık, müzik başlığı altında Şan (Solfej), piyano, bateri (Ritim), keman, gitar, mey, bağlama, saksafon, dans başlığı altında halk dansları, Latin dansları ve bale, görsel sanatlar başlığı altında resim, rölyef, filografi, füzel sanatlara hazırlık, hobi başlığı altında moda tasarım (Stilistlik), fotoğrafçılık, heykel, çocuk yoga, zumba, jimnastik, pilates, step (Aerobik) bulunuyor. Kurumda müzik teknolojilerinin yanı sıra 3D yazıcı teknoloji ile enstrüman yapımı ve işaret dili ile kendini yetiştirmek isteyenlere tecrübeli ve geniş kadrosu ile gelişim fırsatları sunuyor.

SANAT SENİN İÇİNDE

Sanata bakış açısını değiştirme iddialarının olduğunu belirten VİP Özelsin Sanat Merkezi Müdürü Sevilay Yılmaz, “Biz Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığında vatanımıza ve cumhuriyetimize karşı borcumuzu yerine getirmek isteyen ve toplumumuzu sanatın ışığında aydınlatmayı hedef almış butik bir sanat merkeziyiz. Sloganımız ise ‘Sanat senin içinde’. Sanatı anlamak ve takdir etmek isteyenlerin buluşma noktası.

SANATSEVERLERİ BEKLİYORUZ

Bu kurumda neler var? Sanatsal çalışmalar için atölyelerimiz, fikir/üretim atölyeleri (Yeni fikirlere tam destek) Sahnemizde hem yetişkinlere hem çocuklara özel hazırlanmış gösteriler. Alanında usta sanatçılar ve eğitmenler ile imza, söyleşi günleri. Ressamların sergileri, müzisyenlere çalışma stüdyosu ve ‘hadi sıra sende sahne performansları’, Dans gösterileri için prova salonu ve sahne. Yazarların kitap tanıtım günleri. Kişisel gelişim atölyeleri, hobi günleri ve Workshop. Tüm sanat severleri kurumumuza bekliyoruz” dedi.

VIP Özelsin Sanat Merkezi’ne 0544 848 0 847 / 0544 849 0 847 nolu telefonlardan ya da www.vipsanatmerkezi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit’te Caz Akşamları başlıyor

İzmit’te Caz Akşamları başlıyor