19 Haziran 2018 Salı

  • 4,710 TL
  • 5,480 TL
  • 195,00 TL
  • 93.043

Çeker, çalışanların sıkıntılarını Pehlivan'a iletti

Çeker, çalışanların sıkıntılarını Pehlivan'a iletti

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Yüksel Pehlivan'ı makamında ziyaret eden Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, kurumda çalışanların yaşamış oldukları sıkıntıları Pehlivan'a iletti

07 Nisan 2017 Cuma 19:44 Güncel

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, işyeri temsilcisi Orhan Gazi Geçgel ve eski Şube Başkan Yardımcısı Erol Kalemer ile birlikte Gölcük Neçati Çelik Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Yüksel Pehlivan'ı makamında ziyaret etti. Şube Başkanı Ömer Çeker, kurumda görev yapan çalışanların çalışma hayatında yaşamış oldukları sorunları yönetici Yüksel Pehlivan'a aktararak, Pehlivan'dan sorunların çözümünü talep etti. Yönetici Pehlivan ise ziyaret için Ömer Çeker ve heyetine teşekkür etti.

SORUNUN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Şube Başkanı Ömer Çeker ziyaret sonrası yaptığı açıklamada ''Kurumda görev yapan sendika üyelerimiz ve sağlık çalışanları, çalışma hayatında yaşamış oldukları sorunları sendikamıza ilettiler. Biz de sorumlu sendikal anlayışımız çerçevesinde bize iletilen sorunları kurum yöneticisine ileterek çözümünü talep ettik. Yönetici Pehlivan, yaşanan sıkıntının kısa sürede çözüleceğini, çalışanların mağdur edilmeyeceğini heyetimize söyledi. Yapılan ziyaret kurum ve çalışanlar adına faydalı oldu. Sendika olarak yaşanan sorunun takipçisi olacağız'' dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

Baran'ın hedefi 5 yılda 500 milyonluk yatırım!

Baran'ın hedefi 5 yılda 500 milyonluk yatırım!