22 Haziran 2018 Cuma

  • 4,729 TL
  • 5,519 TL
  • 193,25 TL
  • 94.995

Diyetta’dan ücretsiz beslenme analizi

Diyetta’dan ücretsiz beslenme analizi

Fazla kilolardan kurtulmak için bir türlü uygulanamayan diyetleri uygulamanın en kolay yolu Diyetta şimdi kentimizde. Üstelik uzman diyetisyenler tarafından uygulanan ücretsiz beslenme analizi de hemen şimdi sizleri bekliyor

27 Mart 2017 Pazartesi 14:50 Güncel

Her hafta başlanıp iş yaşantısı içerisinde bir türlü uygulanamayan diyetleri uygulamak artık çok kolay. Hem de tahmin ettiğinizden çok daha uygun fiyatlara, çok daha lezzetli yemeklerle! Yaklaşık bir ay önce hizmete başlayarak kaliteli ve tertemiz, inanılmaz lezzetli yemekleriyle Diyetta, bu yaz diyetlerinizin en önemli yardımcısı olacak gibi görünüyor. Diyet yapmak için zor mutfak alışverişleriyle uğraşmadan, farklı yemek hazırlamakla zaman kaybetmeden kilolarınızdan kurtulun!

KAPINIZA GELEN SAĞLIK

Diyetta temel olarak diyetlerinizi hem uzman diyetisyenler kontrolünde, hem de dengeli besinlerle yapmanızı sağlamak için oluşturulmuş bir beslenme sistemi. 2 ara ve üç ana öğün olmak üzere toplam beş öğün yemekten oluşan programlar ise size özel olarak planlanıp, günlük olarak istediğiniz adrese kadar getiriliyor. Size sadece sağlıklı beslenerek, kilolarınızdan kurtulmak ve yaza sağlıklı girmek kalıyor.

İNANILMAZ FİYATLARLA

Diyetta’yı aynı hizmeti veren diğer kurumlardan ayıran en temel özellikleri ise kalitesiyle göz dolduran muhteşem yemeklerinin yanı sıra, oldukça uygun fiyatı. Kapınıza kadar gelen sağlıklı yemekler için uygulanan fiyat politikası evde yemek pişirmekten çok daha uygun fiyatları sizlerle buluşturuyor. Diyetta’nın inanılmaz fiyat politikasıyla ilgili bilgi almadan diyetinizi nasıl yapacağınıza asla karar vermeyin. Formunuza kavuşmak için Diyetta’yı arayıp detaylı bilgi almak ve uzman diyetisyenler tarafından uygulanan ücretsiz beslenme testi fırsatı için

İletişim;

Tel: 0533 913 28 68 – 0262 260 00 05

Facebook: diyettakocaeli

Diyetta’ya whatsapp üzerinden de ulaşabilirsiniz…

ÜÇ ADIMDA BESLENME PROGRAMININ DETAYLARI

Diyetta’nın hayatınızı kolaylaştıracak diyet yöntemi üç adımdan gerçekleştirilirken şu şekilde işliyor:

Adım 1: Diyetta'yla tanıştığınız andan itibaren sağlıklı beslenme yolculuğunuz başlar. Uzman diyetisyenlerle gerçekleştireceğiniz görüşmeler doğrultusunda yaş, boy, ağırlık, günlük beslenme düzeniniz veya kendi diyetisyeninizin önerdiği beslenme planı, hastalık/sağlık durumunuz ve egzersiz alışkanlıklarınız baz alınarak tamamen size özel beslenme profiliniz oluşturulur. Diyetisyenler eşliğinde tamamen ücretsiz bir hizmet olarak "size özel" programınız belirlenir.

Adım 2: 'Size özel' beslenme programı baz alınarak, günlük taze malzemelerden hazırlanan muhteşem yemekler, 3 ana ve 2 ara öğün olmak üzere uzman diyetisyenler kontrolünde ve profesyonel şefler tarafından hazırlanıyor.

Adım 3: Özel ilgiyle hazırlanan yemekler, FDA onaylı poliproplen kaplarla, hava, koku gibi dış etmenlerden soyutlanarak "hot sealing" (sıcak kaplama) yöntemi ile paketlenerek servise hazır hale getirilir ve her sabah kapınıza teslim edilir. Diyetta ile sağlıklı beslenme işte bu kadar kolay ve oldukça keyifli!

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

Bakan Işık: O afiş doğru yolda olduğumuzun göstergesidir

Bakan Işık: O afiş doğru yolda olduğumuzun göstergesidir