19 Haziran 2018 Salı

  • 4,710 TL
  • 5,480 TL
  • 195,00 TL
  • 93.043

Müsteşar Yardımcısı Alpay, VM Medical Park’ı ziyaret etti

Müsteşar Yardımcısı Alpay, VM Medical Park’ı ziyaret etti

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Tarkan Alpay, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’ni ziyaret ederek, İŞKUR İş Başı Eğitim Programı’na verdikleri desteklerden ötürü Genel Müdür Doç. Dr. Soner Şahin’e teşekkür etti

27 Şubat 2017 Pazartesi 12:53 Güncel

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Tarkan Alpay, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Strateji Daire Başkanı Bilge Aydın, İŞKUR İl Müdürü Ulvi Yılmaz, SGK İl Müdürü Nurettin Acar ve İSGÜM İl Müdürü Hüseyin Sezek, geçtiğimiz hafta içi VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’ni ziyaret ettiler. 1 Ağustos 2015 yılında Kocaeli’de hizmete açılan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nin İŞKUR İş Başı Eğitim Programı’na verdiği destekten ötürü bizzat teşekkürlerini ileten Müsteşar Yardımcısı Tarkan Alpay’ı Genel Müdürü Doç. Dr. Soner Şahin ve yöneticiler karşıladı.

YENİ SÖZLEŞME İMZALANDI

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Doç. Dr. Soner Şahin, Genel Müdür Yardımcıları Nazlıhan Alkan, Melih Bayrak, Başhekim Dr. Göksel Ensari ve İŞKUR İş Başı Eğitim Programı kapsamında çalışmakta olan personel tarafından karşılanan Müsteşar Yardımcısı Tarkan Alpay ve beraberindeki heyet, ilk olarak personel ile toplu fotoğraf çektirdi. Çekilen fotoğrafı hemen kendi twitter hesabından paylaşan ve kapak fotoğrafı yapan Tarkan Alpay, Kocaeli ziyaretinde kendisini en mutlu eden görüntünün bu fotoğraf olduğunu söyledi. Projeye verdiği desteklerden ötürü teşekkürlerini ileten Müsteşar Yardımcısı Tarkan Alpay, personel ile kısa bir sohbet gerçekleştirdikten sonra yeni sözleşmenin imzalanması için tekrar hastane yöneticileri ile bir araya geldiler.

OLUMLU DUYUMLAR ALDIK

İmza töreninin ardından bir konuşma yapan Müsteşar Yardımcısı Tarkan Alpay; “Kocaeli’de bakanlığımıza bağlı kurumları ziyaret ettik. Burada çalışmakta olan personelimizle bir araya geldik. Programımıza özellikle VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’ni ekletmek istedik. İŞKUR Müdürümüz tarafından burası için çok olumlu duyumlar aldık. Kendisi çok haklıymış. Başta Medical Park Hastaneler Grubu olmak üzere, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Doç. Dr. Soner Şahin ve yöneticilere çok teşekkür ediyorum. Yeni sözleşmenin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

Kocaeli güne yoğun sis ile uyandı

Kocaeli güne yoğun sis ile uyandı