30 Mayıs 2020 Cumartesi

​Dentapol, Kocaelilileri gülümsetecek

​Dentapol, Kocaelilileri gülümsetecek

Dentapol Kocaeli Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliğini, 27 Ekim Cumartesi günü saat 13.00'te açılışını törenle gerçekleştirecek. “Sadece gülümse” mottosuyla yola çıkan ve bütün branşlarda uzman kadrosu bulunan poliklinik oldukça iddialı

24 Ekim 2018 Çarşamba 14:00 Sağlık

Dentapol Kocaeli Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ni, 27 Ekim Cumartesi günü saat 13.00’da açılışını gerçekleştirecek. Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Mehmet Burak Kapılı ve Diş Hekimi Dr. Esra Demir Koray ortaklığı ile İzmit Kadıköy Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 8/A’da faaliyete başlayacak olan poliklinik “Sadece Gülümse” mottosuyla yola çıkmış durumda.

SON TEKNOLOJİ

Temelleri 1977 yılında Ankara’da atılan Dentapol’ün İzmit ayağı olan Dentapol Kocaeli Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliğini, bütün branşlarda uzman kadrosuyla, teknolojinin geldiği son noktayı yakından takip ederek, hastalarına bu ayrıcalığı yaşatmayı hedefliyor. 27 Ekim Cumartesi günü saat: 13.00-15.00 arasında açılışı gerçekleştirilecek olan Dentapol Kocaeli Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliği’nde 3’ü uzman toplam 5 diş hekimi görev yapacak. 3 katlı modern binada 9 persolen haftanın 6 günü sabah saat 10.00 akşam saat 20.00 arasında hizmet verecek.

KUVVETLİ BİR EKİBİZ

Poliklinikle ilgili bilgi veren Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmani Mehmet Burak Kapılı, “Dentapol Kocaeli, 1997’de temeleri atılmış Dentapol bünyesinde İzmit’te açılan ve ilk olan bir halkadır. Butik hizmet verme açısından da önem arz etmektedir. Dişle ilgili aklınıza gelebilecek her türlü tedaviyi uyguluyoruz. Ekip olarak kuvvetli olduğumuzu düşünüyorum” dedi.

HASTAMIZ RAHAT ETSİN

Diş Hekimi Esra Demir Koray ise “Kalite standartları olan bir markayı getirmek, hem farklı bir şey yapmak adına burayı açtık. İzmit’te hem kurumsal olalım hem hastamız butik (hastanın kolay ulaşabileceği, tüm tedavilerinin yapıldığı) bir kliniğe gelsin ve rahat etsin diyoruz. Hem hekim hem hasta açısında konforlu bir klinik. Fiyat listesi belirledik. Biz Türkiye’de yaşıyoruz ve TL kullanıyoruz. Hiçbir tedavi kalemimize Euro ile fiyat vermedik. Bizi de mağdur eden durum Euro’nun bu hale gelmesi. Hem Euro arttı hem bu kalitede bir yer yaptık. Ama bu bizim mesleğimiz; diş hekimliğini de en iyi şartlarda yapmak zorundayız” diye konuştu.

AĞIZ DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ
UZMANI MEHMET BURAK KAPILI
KİMDİR?

Çene Cerrahisi Uzmanı Mehmet Burak Kapılı Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesinde Uzmanlık Eğitimini İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesinde tamamladı.  2018 yılına kadar önemli kliniklerde Çene Cerrahisi Uzmanı ve Başhekim olarak görev yaptı.  Yurtiçi ve yurt dışında Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi ve Oral İmplantoloji konulu pek çok kongre ve sempozyuma misafir ve konuşmacı olarakkatıldı. Kendisi Dentapol Kocaeli kurucu ortaklarından olup çene cerrahisi ve dental implantoloji alanında hastalarına hizmet verecek.

DİŞ HEKİMİ ESRA
DEMİR KORAY KİMDİR
?

1984 İzmit doğumlu olan Esra Demir Koray Lisans eğitimini 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamladı.  2006-2010 yılları arasında kendi muayenehanesinde çalıştıktan sonra 2010 yılında özel bir kliniğin kurucu hekimi olarak görev aldı. 2015-2017 yılları arasında Medical Park diş bölümümde görevine devam eden Kora, Dentapol Kocaeli’nin kurucu ve ortaklarındandır.

DİŞ HEKİMİ HAVA BURLA
MERGENAY
KİMDİR?

İzmit doğumlu olan Diş Hekimi Hava Burla Mergenay 2015 yılında  Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezu oldu.  2015- 2018 yılları arasında özel bir hastanede diş hekimi olarak hastalarına hizmet veren Mergenay 2018 yılında Dentapol Kocaeli ailesine katılmıştır.

ORTODONTİST ZEYNEP
BEYZA YILDIRIM KİMDİR
?

Ortodonti Uzmanı Zeynep Beyza Yıldırım lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde, uzmanlık eğitimini 2018 Bezmi Alem Üniversitesinde tamamladıktan sonar Dentapol Kocaeli ailesine katıldı.

PERİODONTOLOJİ UZMANI
MEHMET CİHAN ŞENGÜN KİMDİR?

Periodontoloji Uzmanı Mehmet Cihan Şengün lisan seğitimini Başkent Üniversitesinde, uzmanlık eğitimini 2017 Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde tamamladıktan sonra 2018 yılında Dentapol Kocaeli ailesine katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

CHP’nin üç ilçe belediye başkan adayı belli oldu

CHP’nin üç ilçe belediye başkan adayı belli oldu