23 Ekim 2019 Çarşamba

1000. açık kalp ameliyatı hastasını çiçeklerle taburcu ettiler

1000. açık kalp ameliyatı hastasını çiçeklerle taburcu ettiler

Medical Park’ın sağlıkta 25 yıllık tecrübesini, ileri tanı ve tedavi yöntemlerini, uzman hekim kadrosu ile birleştiren, yaklaşık 4 yıldır hasta odaklı hizmet anlayışıyla bölgede fark yaratmaya devam eden VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde Kalp ve Damar Cerrahisi ekibi 1000. açık kalp ameliyatı yaptığı Güzin Yazıcıoğlu’nu sağlıkla taburcu etti.

11 Mayıs 2019 Cumartesi 10:09 Sağlık

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Haluk Akbaş, Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ali Özerdem, Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Hakan Akman, Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Uzm. Dr. Volkan Kıvrak ve ekibi, sağlığına kavuşan Güzin Yazıcıoğlu çiçeklerle evine yolladı.

ÖZVERİLİ ÇALIŞMA

Duygularını dile getiren Prof. Dr. Haluk Akbaş, “Tüm güzel kalpli hastalarımızı, sağlıklı kalplere kavuşturmak için çıktığımız bu yolda bizlere güvenen tüm hastalarımıza Kalp ve Damar Cerrahisi ekibi adına teşekkürlerimi sunarım. Tüm alanlarda olduğu gibi bizim ameliyatlarımızda da ekip çalışması çok değerli ve önemlidir. Hastalarımız; hastalık ve tedavi sürecinde sadece ekibin ufak bir kısmını görse de aslında, arka planda özveriyle gece gündüz çalışan oldukça kalabalık bir ekip var. Sağlıklı kalplere kavuşturduğumuz 1000’lerce hastamızın sağlığına kavuşmasında emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Cem Bialetti işçileri: Hak ettiğimizi alacağız!

Cem Bialetti işçileri: Hak ettiğimizi alacağız!