21 Ocak 2019 Pazartesi

Aile Konak, bu kez müdürleri ağırladı

Aile Konak, bu kez müdürleri ağırladı

Gölcük Aile Konak Hastanesi, arka arkaya devam eden etkinliklerine, Gölcük’te bulunan tüm okulların müdürleriyle kahvaltı organziasyonunda biraraya gelerek devam etti

19 Mart 2018 Pazartesi 11:40 Sağlık

Gölcük Özel Aile Konak Hastanesi, toplumun çeşitli kesimleriyle birlikte düzenlediği etkinliklerine, ilçede bulunan okul müdürleriyle devam etti. Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Aile Konak İdari Direktörü Dr. Şahin Talus, Tıbbi Direktör Op. Dr.  M. Veysel Besnili ve Kardiyoloji uzmanı Uz. Dr. Aydın Ünsal’ın katılımıyla gerçekleşen kahvaltı organizasyonuna ilgi büyüktü.


TALUS: DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aile Konak Hastanesi işbirliği ile düzenlenen kahvaltı organziasyonunda açılış konuşmasını yapan idari direktör Dr. Şahin Talus, “Okullarımızla dönem dönem yaptığımız ortaklaşa sosyal sorumluluklarımız her daim devam edecek. Hastane olarak okullarımıza ecza dolabı yardımımız devam ediyor ve her okula dağıtacağız. Aile Konak olarak yatırımlarımız büyüdükçe, desteklerimiz de sürecek” dedi. Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu ise yaptığı konuşmada, “Aile Konak Hastanesi’ne böyle güzel bir kahvaltı programında bizleri biraraya getirdiği için sonsuz teşekkür ediyorum” diye konuştu.

KARDİYOLOJİK RAHATSIZLIKLAR SEMİNERİ

Kahvaltı organizasyonunda ayrıca Aile Konak Hastanesi kardiyoloji uzmanı Dr. Aydın Ünsal, kardiovasküler rahatsızlıklar konusunda seminer vererek, okul müdürlerini bilgilendirdi. Kalp krizi riskleri, yanlış ilaç kullanımları, kalp rahatsızlıklarının güncel tedavi yöntemleri konusunda bilgiler paylaştı. Seminer sonrası katılımcıların sorularını yanıtlayan Uzm. Dr. Aydın Ünsal’a Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş ve birçok okul yöneticisinden yoğun soru geldi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Teknik direktör Başavcı'nın acı kaybı

Teknik direktör Başavcı'nın acı kaybı